implanty piersi

Firma Mentor, która słynie z produkcji najwyższej jakości implantów piersi, zainicjowała kampanię Love Your Look. Akcja ma na celu pokazać kobietom, że każda może mieć wymarzony biust.

Kampania Love Your Look skierowana jest do kobiet, które chcą poprawić wygląd swoich piersi  z przyczyn estetycznych lub medycznych (ze względu na przebytą mastektomię). Akcja ma pomóc Polkom w zebraniu wszelkich kluczowych informacji dotyczących operacji powiększania lub rekonstrukcji piersi. Jest niezwykle istotne, aby decydując się na zmianę wyglądu piersi, wybierać implanty najwyższej jakości oraz planować zabieg u doświadczonego chirurga-plastyka” – mówi dr Andrzej Sankowski.

Kobieta, która decyduje się na zabieg powinna umówić się na wizytę u doświadczonego chirurga plastycznego oraz zapoznać się z ofertą implantów piersi. Następnie z pomocą lekarza pacjentka powinna wybrać dla siebie implanty najlepszej jakości, o odpowiednim kształcie i rozmiarze, oraz dowiedzieć się wszystkiego na temat faktów związanych z operacją piersi. Kobieta, która dysponuje pełną wiedzą w tym zakresie może podjąć świadomą decyzję dotyczącą operacji i dzięki temu być w pełni zadowoloną ze swojego wyboru. Dr Marek Szczyt potwierdza, że świadome pacjentki są bardzo szczęśliwe po operacji: „Często pacjentki wracają po operacji do mojego gabinetu, aby mi podziękować. Przychodzą ze swoimi partnerami, którzy potwierdzają, że ich partnerka po zabiegu odmieniła się, nabrała większej pewności siebie i radości życia. Take słowa zawsze bardzo mnie cieszą”.

dr Szczyt

Jednym z elementów kampanii jest zwrócenie uwagii na zabieg rekonstrukcji piersi, jako rozwiązania, które pozwoli kobietom po przebytej operacji piersi, ponownie czuć się pięknie i atrakcyjnie. „Piersi są jednym z najbardziej znaczących atrybutów kobiecości (…) utrata ich dotyka głęboko psychiki kobiet w każdym wieku, dlatego dążenia do rekonstrukcji są całkowicie zrozumiałe i naturalne” mówi prof. Kazimierz Kobus. Dlatego akcja będzie wspierać tworzenie w Polsce Breast Units, jednostek medycznych, gdzie pacjentki otrzymają fachową opiekę od momentu postawienia diagnozy, poprzez leczenie, aż do czasu powrotu do zdrowia, w tym rekonstrukcję piersi i okres rehabilitacji.

Inicjatorem kampanii jest marka Mentor, lider najwyższej jakości implantów piersi. Firma Mentor należy od 2009 r. do koncernu Johnson & Johnson.

Więcej informacji na stronie internetowej: www.loveyourlook.co.uk

O firmie Johnson & Johnson:

Grupa Johnson & Johnson jest światowym producentem i dystrybutorem produktów ochrony zdrowia, działającym w ponad 60 krajach świata. Oferuje sprzęt medyczny i diagnostyczny, leki oraz kosmetyki. Jej zaawansowane technologicznie rozwiązania są wykorzystywane w szpitalach i w gabinetach lekarskich. Do portfolio firmy zalicza się także szeroką gamę produktów powszechnego użytku. W Polsce firma działa jako Johnson & Johnson Poland Sp. z o.o. i kieruje swoją ofertę do sektora medycznego oraz konsumenckiego.

Autor zewnętrzny

Zdjęcie nr 2 pochodzi z materiałów prasowych