Zdrowa, napięta skóra, młodzieńczy wygląd – w pewnym momencie każda kobieta chciałaby do niego wrócić. Metoda nici PDO pozwoli na wygładzenie zmarszczek i napięcie skóry.

Nici PDO to lifting twarzy, polegający na zastosowaniu specjalnych nici, które tworzą pod skórą pewnego rodzaju „rusztowanie” . Za sprawą tego innowacyjnego rozwiązania skóra staje się napięta, a zmarszczki wygładzone. Nici pobudzają skórę do produkcji substancji odpowiedzialnych za młody wygląd. Zabieg oparty na zastosowaniu takich nici polega na wykonaniu małego nakłucia i wprowadzeniu pod skórę igły z odpowiednią nicią.

Hilo Lift

Nici Hilo Lift pobudzają produkcję kolagenu, odpowiedzialnego za napięcie i jędrność skóry – oraz elastyny, nadającej jej sprężystość i elastyczność., W związku z tym, iż zawierają one poliodioksan, nici Hilo Lift nie trzeba wyjmować, ponieważ te rozpuszczą się w stosownym czasie. Istnieje pięć różnych typów nici. Dokonując wyboru, lekarz kieruje się potrzebami pacjenta. Są to nici – MONO, TWIN (podwójne), SCREW (skręcone), DOUBLE SCREW oraz haczykowe.