Wiosna zbliża się wielkimi krokami. Gdy za oknem robi się ciepło i słonecznie, każda kobieta chce zaprezentować zgrabną sylwetkę.

Osobom, które pragną poprawić swoje kształty, z pomocą przychodzi urządzenie Cavifast II. Ta najnowocześniejsza aparatura klasy medycznej pozwala zredukować tkankę tłuszczową i cellulit. Skuteczność urządzenia została potwierdzona certyfikatem medycznym IIB oraz badaniami klinicznymi.

 Rezultaty:

  • Po 1 zabiegu do 8 cm mniej
  • Po 10 zabiegach: do 12 cm mniej.

 Technologia

Działanie urządzenia CAVIFAST 2 opiera się na lipolizie kawitacyjnej. Ta najnowocześniejsza aparatura sprawdza się przy redukcji miejscowej otyłości. Jednocześnie pozwala modelować sylwetkę i redukować cellulit.

Urządzenie wytwarza energię, która za pomocą fali zmienia polaryzację błony komórkowej i tym samym uszkadza komórki tłuszczowe. Adipocyty pękając, uwalniają tłuszcz, który jest transportowany wraz z krwią i limfą do wątroby. Tam ulega rozkładowi i wydaleniu. Ta metoda pozwala usunąć nadmiar tkanki tłuszczowej z okolic brzucha, ud, pośladków, ramion, talii, bioder czy kolan.

 Automatyczna kalibracja

Ta funkcja zwiększa skuteczność zabiegu. W trakcie zabiegu ma miejsce autoregulacja, która pozwala utrzymać stały poziom mocy. Za sprawą fal ultradźwiękowych o niskiej częstotliwości i najwyższej, dopuszczalnej mocy urządzenia CAVIFAST 2 penetruje tkankę tłuszczową.

 Bio impedancja

Pozwala określić zawartość tkanki tłuszczowej, mięśniowej, wody i masę kości. Pomiar przeprowadza się dwukrotnie: przed i po zabiegu. Na urządzeniu wyświetla się procentowy spadek ilości tkanki tłuszczowej.