Utrata blasku, elastyczności i żywotności skóry, przesuszony naskórek, a także liczne przebarwienia, to problem, który dotyka wiele osób. Wykorzystując skuteczne działanie zabiegu Isabelle Lancray z zastrzykiem witaminy C i kosmetyków linii Vitamina skutecznie pozbędziemy się tych problemów.

Regenerujący zabieg Isabelle Lancray z masażem relaksującym, to chwila tylko dla Ciebie. Kosmetyki z tej linii, wykorzystują magiczną moc witamin z owoców całego świata.

 

Ekstrakty z kiwi, mandarynek, mango i wiśni acerola, niosą urodę i zdrowie, pachnące owocową świeżością.

Zabieg rozpoczynamy od delikatnego oczyszczenia skóry: wykonujemy piling i tonizujemy. Czas na nałożenie dawki witamina C w postaci serum. Kolejnym, ważnym elementem kosmetycznego rytuału jest masaż twarzy ciepłymi stemplami z jedwabiu, zawierającymi olejki eteryczne z cytrusów. Na rozgrzaną i odprężoną skórę, nakładamy maseczkę Masque Creme Fraicheur VITAMINA, uwzględniając okolice szyi i dekoltu.

 

collection_vitamina

 

Na zakończenie tonizujemy skórę, usuwając wacikiem resztki maski i nakładamy cienką warstwę ochronnego kremu Creme Cocktail Vitamine VITAMINA.

Pod oczy, aplikujemy niewielką ilość Creme Contour des Yeux Nano-Remodelante SURMER. Efektem zabiegu jest silnie nawilżona  i odżywiona skóra twarzy, szyi i dekoltu, która dzięki dawce witaminy C, promienieje świeżością i blaskiem. To także znakomite odprężenie i chwila relaksu, polecana w kuracji,1-2 razy w tygodniu.