Skóra szyi i dekoltu to wizytówka każdej kobiety, zwłaszcza latem. Minimalna ilość tłuszczu zgromadzona w tych miejscach oraz niewielka ilość włókien kolagenowych, sprawia, że te okolice, wymagają od nas szczególnej troski.  Proces starzenia w tych miejscach następuję szybciej, dlatego tym bardziej warto zatrzymać upływ czasu. Jak to zrobić? Zapraszamy do gabinetów na aksamitny zabieg liftingujący na szyję i dekolt.
Na początek, przygotowujemy skórę i oczyszczamy ją emulsją Emulsion Demaquillant Pour Peaux Seches et Matures Basic. Chwilę później przeprowadzamy piling – Gommage Visage BASIC i tonizujemy skórę tonikiem z tej samej linii Isabelle Lancray.
Na przygotowaną na przyjęcie serum skórę, nakładamy ampułkę Serum Actif Tenseur. Aby podwoić działanie tego kosmetyku, wykorzystuje się prąd galwaniczny – jonoforezę trzyminutową lub ultradźwięki, dzięki którym kosmetyk, skuteczniej wniknie w głąb skóry.
Na dekolt i szyję, nakładany płat Matricol White A4 Cabinet Special, który niweluje zmarszczki. Końcem zabiegu, jest nałożenie kremu Creme Pour Le Cou Nano Raffermissante SURMER. Efekt jest natychmiastowy.  Zauważamy poprawę napięcia skóry i wzmocnienie mięśni szyi.