nici first lift

Medycyna estetyczna wciąż zaskakuje nowymi zabiegami. Wśród metod znajdziemy także nici. Jak działają nici First Lift?

Kult piękna i młodości

Żyjemy w czasach, gdzie wygląd ma znaczenie. Dbamy o ciało i swoją skórę, aby jak najlepiej się prezentowała. Wraz z biegiem czasu struktura skóry ulega zmianie. Traci swoją elastyczność i jędrność. Na tego typu problemy przychodzi rozwiązanie w postaci licznych zbiegów medycyny estetycznej. W szczególności kobiety coraz chętniej sięgają po tego typu metody poprawy wyglądu swojego ciała.

Nici First Lift

Nici First Lift to nowa i coraz częściej stosowana metoda w gabinetach medycyny estetycznej. Jest popularna na całym świecie. Nici są wykonane ze specjalnych i łatwo rozpuszczalnych substancji, podobne jak znane nam szwy chirurgiczne. Dzięki temu można je bezpieczne stosować.

Jak działają nici First Lift?

Zabieg First Lift to forma liftingu. Nici wstrzykiwane podskórnie stymulują proces produkcji kolagenu i fibroblastów, odpowiedzialnych za elastyczny i młody wygląd skóry. Dzięki nim skóra staje się gładsza a zmarszczki znikają. Poprawia się owal twarzy, a tkanki są zdecydowanie lepiej dotlenione. Nici można stosować nie tylko na twarzy ale także na problematycznych partiach ciała takich jak brzuch, ramiona, piersi czy uda. Metoda ta pozwala pozbyć się zwiotczałych tkanek i rozstępów. Zabieg jest mało inwazyjny i nie wymaga wcześniejszego przygotowania. Od razu po jego wykonaniu można powrócić do codziennych czynności. Zabieg za pomocą nici First Lift daję natychmiastowe efekty, które utrzymują się nawet do 3 lat. Nici są w pełni wchłanialne przez skórę, co zapewnia bezpieczeństwo.

Nici First Lift to innowacyjna metoda poprawy wyglądu skóry twarzy i ciała. Ten rodzaj zabiegu jest polecany kobietom już po 30 roku życia, które chcą zniwelować pierwsze zmarszczki. Dzięki medycynie estetycznej i takiej jej formie, panie mogą cieszyć się młodym i naturalnym wyglądem przez długi czas.