„Człowiek jest mikrokosmosem. Musi on żyć w harmonii
z niebem i ziemią. Istnieje on tylko poprzez balans z
dwoma prawami yin i yang. Jego organy zależą od wpływu
„pięciu elementów” natury. Te elementy regulują wszystkie żywe istoty
w naturze, wszystkie zjawiska w widzialnym świecie. Zmiany w nich
decydują o życiu i śmierci, wzroście i upadkowi,
zdrowiu i chorobie.”

 
Od wielu wieków mędrcy i filozofowie powtarzają, że najważniejsza dla ciała i duszy jest harmonia. Właśnie na tej idei oparte są receptury kosmetyków marki Isabelle Lancray Paris. Powstanie linii ZENsibia to odwołanie do dawnych korzeni medycyny oraz rozwinięcie holistycznego podejścia do niej. Sprawia to, że tak profesjonalne piękno przyciąga uwagę oraz wprowadza nowy trend wellness w arkany pielęgnacji twarzy a wszystko w oprawie godnej zaufania.
 
Nowoczesna formuła emulsji zastosowana w kosmetykach, jak również sięgnięcie po tradycyjne azjatyckie rośliny sprawiają, że preparaty są jednecześnie skuteczne, łagodne i bezpieczne dla skóry. Innowacyjna linia do pielęgnacji skóry wrażliwej stworzona w doskonałej harmonii z naturą. To prawdziwa medytacja cery łącząca w sobie skuteczność i naturalność. Inspiracje czerpie z Tradycyjnej Chińskiej Medycyny Ludowej z doskonałą harmonią Ying i Yang, perfekcją kolorów i zapachów, miękkością dotyku, bogactwem zaczerpniętych składników.
 
Wszystkie produkty linii ZENsibia bazują na naturalnych składnikach i zatwierdzonych standardach „Nature Inside”. Wolne od:

  • parabenów,
  • EDTA,
  • EO,
  • PEG,

wykorzystują lipopetydy jako mediatory stanów zapalnych, naturalne emulgatory i oleje, fitoesencje i probiotyczne betaglukany w trosce o komfort i ukojenie cery szczególnie wrażliwej.
 
Podrażnienie, zaczerwienienie, wrażliwość, świąd, ból i pieczenie to przeszłość.
 
Zensibia2Produkty linii ZENsibia równoważą problemy w sposób ciągły i skuteczny, skupiając się na odbudowie i kontroli naturalnych mechanizmów obronnych naskórka, regulacji prawidłowej flory bakteryjnej, likwidacji stanów zapalnych i podrażnień, uzupełnianiu niedoboru lipidów, złagodzeniu stresu oksydacyjnego, przywróceniu naturalnego poziomu nawilżenia.
 
Z naturalnych fitoesencji roślin dalekowschodniej Azji : z niebieskim i białym Lotosem, fasolą Kudzu, białą i zieloną herbatą linia ZENSIBIA czerpie bogactwo flawonoidów i antocyjanów, by działać przeciwzapalnie, antyoksydacyjnie i antyhistaminowo.
 
Formuła ZENSIBII to perfekcyjna mikroemulsja, identyczna, z tą, jakie tworzy sama natura, na bazie naturalnej lecytyny sojowej, naturalnych olei Ximenia i otrąb ryżowych, obfitych w NNKT, dobranych świadomie i odpowiedzialnie, z wysoką troską o środowisko i naturalne surowce odnawialne.
 
Dzięki linii ZENSIBIA cera narażona na stres, niszczące czynniki środowiska, odzyska utracony balans i harmonię.
 
Perfekcyjnie dobrane składniki aktywne to komponenty naturalne, aktywnie biologicznie, które przywracają harmonię i naturalny balans skórze.
 
Neutrazen i Bodyfensyna biomimetyczne lipopeptydy redukują mediatory stanów zapalnych. Zniknie świąd, ból i pieczenie, powróci komfort, a cera stanie się miękka i elastyczna.
 
Lotos był znany w Chinach już kilka tysięcy lat przed naszą erą. Wszystkie części rośliny są powszechnie stosowane m.in. w chińskiej, wietnamskiej czy tybetańskiej medycynie. Liście lotosu i kwiaty zawierają flawonoidy. Najważniejsza kwercetyna ma zastosowanie w spowalnianiu procesów starzenia. ZENSIBIA linia do pielęgnacji cery delikatnej, wrażliwej ze zmianami funkcji bariery ochronnej naskórka od Isabelle Lancray, Paris otwiera nowy wymiar doskonałej i naturalnej skuteczności.
 
Przepięknym akcentem zastosowanym w profesjonalnym zabiegu linii jest chiński masaż naturalnymi kokonami jedwabników, subtelny i relaksujący w rytm dalekowschodnich rytmów.
 
ZensibiaBezpieczna i przyjazna, stosowana regularnie prowadzą do istotnej poprawy wyglądu. Polecana przez dermatologów w pierwszych stadiach trądzika różowatego i przed zabiegami zamykania naczynek krwionośnych w salonie. Dedykowana dla wrażliwej cery, która reaguje przesadnie na bodźce mechaniczne, termiczne i chemiczne.
 
Aby w pełni kontrolować reaktywność skóry wrażliwej i utrzymać jej równowagę Isabelle Lancray stworzyła serię preparatów o właściwościach łagodzących, wzmacniających i immunostymulujących do codziennej pielęgnacji Twojej cery:
ZENSIBIA DermaZen – idealna pielęgnacja na dzień, a także podkład pod codzienny makijaż.
ZENSIBIA NutriZen – to wyjątkowa regeneracja oraz odbudowa do codziennej pielęgnacji na noc.
ZENSIBIA UltraZen – Natychmiastowe i skuteczne w działaniu, kremowe serum to pierwsza pomoc w nagłych sytuacjach.
ZENSIBIA NeoZen – Delikatny krem – maska dla cery naczyniowej , ze skłonnością do couperose.
Linia kosmeceutyków od Isabelle Lancray Paris jest prezentem dla cudownej i czystej kobiecości.
 
www.isabellelancray.pl