Wraz z bardzo dynamicznym rozwojem rynku Spa & Wellness w Polsce wzrasta zapotrzebowanie na specjalistyczną wiedzę i doskonałe umiejętności praktyczne w tej dziedzinie. W oparciu o międzynarodowe standardy stworzyliśmy profesjonalne programy szkoleń zarówno dla profesjonalistów jak i dla osób, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę z biznesem SPA & WELLNESS czy kosmetologią.
 
Nieodłącznym elementem świadczenia usług na odpowiednio wysokim poziome jest ciągłe podnoszenie kwalifikacji. Systematyczny udział w konferencjach, sympozjach, szkoleniach firmowych czy też targach branżowych przyczynia się niepodważalnie do wzrostu konkurencyjności gabinetu czy Spa.
 
Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom rozszerzamy naszą ofertę organizując: profesjonalne szkolenia dla Kosmetologów, Terapeutów SPA jak i kadry zarządzającej.
Naszą misją jest dostarczanie usług na najwyższym poziomie, z czego skorzystały już najbardziej ekskluzywne ośrodki w kraju.
 

Jeśli sądzisz że edukacja jest kosztowna, sprawdź ile kosztują błędy wynikające z niewiedzy…

 
W naszej ofercie znajdą Państwo między innymi:
 
Szkolenia ZAWODOWE: skierowane są do osób, pragnących zmienić dotychczasowy zawód lub pozyskać nowe kwalifikacje zawodowe. Dzięki doświadczeniu naszej kadry szkoleniowej i współpracy z najlepszymi trenerami, oferujemy wysokiej jakości kursy zawodowe i szkolenia w bardzo atrakcyjnych cenach. Proponujemy gamę kursów dla początkujących i zaawansowanych. Oferta obejmuje m.in.: profesjonalne warsztaty z zakresu kosmetyki i masażu, wykłady tematyczne dotyczące najnowszych osiągnięć w kosmetologii, szkolenia z zakresu obsługi urządzeń kosmetycznych. Zgromadzone propozycje umożliwiają Państwu niepowtarzalną szansę dotarcia do wiedzy, która daje wielką okazje rozwoju zawodowego.
 
Szkolenia PRODUKTOWE MARKI THALION ORAZ ISABELLE LANCRAY PARIS: organizowane systematycznie w Centrum Szkoleniowym Bionantech Cosmetics Group przeprowadzane są według innowacyjnych metod nauczania i przy współudziale zagranicznych Gości. Szkolenie prowadzone jest w formie wykładów opartych na skrypcie szkoleniowym, projekcjach multimedialnych opracowanych przez specjalistów i instruktorów BCG a także każdorazowo na części praktycznej. Szkolenie przeznaczone jest dla osób zawodowo zajmujących się kosmetyką, które pragną rozwinąć swoją wiedzę i nabyć nowe umiejętności praktyczne, pozwalające na wprowadzenie innowacyjnych metod wykonywania zabiegów kosmetycznych.
 
Szkolenia MARKETINGOWE: skierowane zarówno do osób stawiających pierwsze kroki , w branży Spa & Beauty jak i do obecnych managerów oraz właścicieli obiektów hotelowych Spa, Day Spa oraz salonów kosmetycznych. Program szkolenia zapewnia podniesienie kwalifikacji, rozwój kompetencji zarządczych, a także daje nowe spojrzenie na kierowanie obiektem i pracownikami, budowanie marki oraz kampanii reklamowych. W oparciu o międzynarodowe standardy stworzyliśmy profesjonalny program kontroli i poprawy jakości.
 
Oferujemy także profesjonalne programy szkoleniowe dla pracowników sektora SPA, obejmujące zagadnienia obsługi klienta, bezpośredniej sprzedaży produktów i usług, prowadzenia rozmów.
 
AKADEMIA SPA: to cykl szkoleń praktycznych, których celem jest uzyskanie najwyższych kwalifikacji w zakresie technik masażu. Oferta warsztatowych szkoleń podzielona została na następujące segmenty:

  • sweet wellness (kalifornijski masaż gorącą czekoladą, rosyjski masaż miodem, hiszpański masaż TEVIAN)
  • hot wellness ( masaż gorącymi kamieniami, masaż gorącymi muszlami, masaż stemplami)
  • orient wellness (masaż bambusem królewskim, masaż Lomi-Lomi, indyjski masaż głowy, tajski masaż stóp)
  • perfect wellness ( masaż bańką chińską, masaż antycellulitowy, masaż szwedzki dla kobiet w ciąży)
  • aroma wellness (tybetański masaż Ayurweda Abhyanga, masaż Primavera Life)

 
Z naszego systemu szkoleń korzystają zarówno profesjonaliści jak i osoby, które rozpoczynają przygodę w świecie masażu. Wyspecjalizowana kadra szkoleniowców w profesjonalny sposób pomaga w zdobyciu lub uzupełnieniu umiejętności niezbędnych do wykonywania zawodu.
 
Podstawą sukcesu w zawodzie są wysokie kwalifikacje i doświadczenia zdobyte pod okiem profesjonalistów. Rozwijanie kompetencji to nasza inwestycję, a inwestycja przyniesie zyski, jeżeli jest odpowiednio zaplanowana.
 
Zapraszamy do kontaktu: szkolenia@bionantech.pl