Lifestyle

Wyjątkowe lemoniady ON Lemon

Wyjątkowe lemoniady ON Lemon

Uwielbiasz smak orzeźwiającej lemoniady? Jesteś smakoszem herbaty? Dowiedz się więcej o marce ON Lemon i zapoznaj się z ich bogatą ofertą lemoniad, herbat i toników.

ON Lemon – rodzinna firma z Katowic

ON Lemon to firma, której założycielami są dwaj przyjaciele. Początków marki należy szukać w 2010 roku, w Katowicach. W tym śląskim mieście od samego początku mieści się także siedziba firmy. Inspiracją do założenia marki ON Lemon, jak mówią sami jej właściciele, była klasyczna yerba mate skosztowana w Berlinie. Już pierwszy łyk uświadomił Im, że dobrze byłoby móc pić tego typu napój także w Polsce! I tak oto powstał pierwszy produkt marki ON Lemon, czyli lemoniada Yerbata. To niezwykłe połączenie orzeźwiających bąbelków z wyjątkowym smakiem yerba mate sprawiły, że produkt ten zyskiwał coraz więcej swoich zwolenników, a sama marka mogła rozmyślać o poszerzeniu oferty o inne lemoniady.

Mała, rodzinna firma ON Lemon to ludzie z pasją. Są ekspertami w swojej dziedzinie. Ich wiedza i dbałość o najmniejszy nawet szczegół sprawiają, że produkty cieszą się wysoką jakością. Obecnie marka znacznie poszerzyła swój asortyment i znaleźć w nim można m.in. Matchbatę, Rooibatę czy też lemoniady owocowe.

Produkty marki ON Lemon

Produkty ON Lemon to przede wszystkim wysoka jakość i wyjątkowy smak. Wszystkie lemoniady tworzone są ze składników pochodzących od sprawdzonych dostawców. W ich składzie nie znajdziesz żadnych konserwantów czy glutenu. Brak w nich także sztucznych barwników. Na uwagę oprócz składu zasługuje także design – napoje zamknięte są w estetycznych szklanych butelkach. W nich kryje się prawdziwa natura i… swoisty powrót do ogródków i sadów.

Lemoniady owocowe

Największą część asortymentu marki zajmują lemoniady owocowe. Wśród smaków można odnaleźć te najbardziej popularne – np. lemoniada pomarańczowa, jak i bardziej nieoczywiste – np. lemoniada śliwkowa. Wszystkie lemoniady owocowe są lekko gazowane i pasteryzowane. Zawierają wysoką zawartość soków z owoców, co sprawia, że ich smak jest taki wyjątkowy! Lemoniady ON Lemon produkowane są w Polsce.

Lemoniady herbaciane

Kolejną kategorię produktów tworzą lemoniady herbaciane z Yerbatą na czele! Do niej dołączyła także Matchbata – lemoniada herbaciana o smaku klasycznej matchy, a także Rooibata, dla której inspiracją była herbata rooibos. Lemoniady herbaciane ON Lemon to doskonały smak, a także pobudzenie, orzeźwienie i… relaks! W ofercie dostępna jest również Yerbata z granatem.

Toniki

W ofercie marki ON Lemon znaleźć można także trzy smaki toników. Pierwszy z nich to tonik klasyczny, które doskonale nadaje się do spożywania zarówno jako płynna przekąska, jak i baza do drinków. Drugi smak to tonik z dodatkiem soku z czarnego bzu, a trzeci to tonik z rozmarynem. Wszystkie trzy smaki zawierają chininę i charakteryzują się charakterystycznym gorzkim smakiem.

Ulubione lemoniady z dostawą do domu!

Dotychczas lemoniady ON Lemon spotkać można było głównie na festiwalach filmowych czy muzycznych. Z czasem zaczęły one pojawiać się w popularnych sklepach. Obecnie można je zamówić wprost do swojego domu ze sklepu internetowego ON Lemon – https://sklep.onlemon.pl. Znajdź swoje ulubione smaki i rozkoszuj się nimi w zaciszu swojego mieszkania!

Dodaj komentarz