Uroda

Słodkie perfumy męskie? Przetestuj zapachy i wybierz najlepsze dla siebie

Słodkie perfumy męskie

Pexels

Słodkie kompozycje zapachowe są lubiane nie tylko przez kobiety, ale i przez panów. Wielu mężczyzn decyduje się na ich używanie, gdyż preferuje mocniejsze i intensywniejsze nuty. Cytrusowe mgiełki lub dymne zapachy nie odpowiadają wszystkim panom, a kwiatowe i owocowe zapachy świetnie uzupełniają ofertę męskich perfum. Jaki męski zapach wybrać, gdy szuka się słodkich kompozycji? Sprawdź, na jakie nuty postawić i skorzystaj z praktycznych testerów perfum.

Słodkie perfumy męskie, czyli jakie?

Panowie, którzy preferują słodkie zapachy, mogą postawić na nuty owocowe. Malina, pomarańcza, cytrusy, ananas lub czereśnia pachną słodko i kojarzą się z ciepłymi, letnimi miesiącami. Świetnie uzupełnia je zmysłowe drzewo sandałowe, a także czekolada, karmel i miód. Męskie perfumy ze słodkimi nutami mogą zawierać w składzie również jaśmin, lilię, orchideę, fiołka, piżmo i lotos. Różne połączenia tych nut sprawiają, że jedne zapachy są delikatniejsze, a inne – bardzo intensywne i odważne. Dzięki temu każdy elegancki mężczyzna może znaleźć idealny zapach słodkich perfum. Sprawdź Hugo Boss perfumy w przetestujperfumy.pl oraz inne słodkie perfumy dla mężczyzn.

Ładne perfumy męskie o słodkich nutach to nie to samo co wody toaletowe i perfumowane. Woda toaletowa a woda perfumowana – czym się różnią? To pytanie powinni zadać sobie wszyscy mężczyźni przed zakupem konkretnego zapachu. Woda toaletowa pachnie najsłabiej i najszybciej ulatnia się ze skóry. Woda perfumowana utrzymuje się nieco dłużej, jednak nie tak długo jak perfumy.

Jeśli chce się wybrać ładne męskie perfumy o słodkich nutach, powinno się pamiętać o tym, by stawiać na oryginalne kompozycje. Wody toaletowe i perfumowane są dobrym wyborem, pod warunkiem, że preferuje się słodkie, lecz nieco delikatniejsze zapachy. Ich intensywność jest mniejsza, jednak istnieje spora grupa osób, która właśnie taką moc zapachu lubi najbardziej.

Słodki zapach? Sprawdź testery perfum

Przed zakupem dużego flakonu perfum, można sprawdzić ich nuty zapachowe za pomocą testera. Dzięki niemu kilkukrotnie spryska się ciało wybranymi perfumami, by poznać ich kompozycję. Ten sam produkt może pachnieć zupełnie inaczej na skórze poszczególnych osób. Zapach zmienia się również z czasem – nuta głowy nie jest równa sercu zapachu i jego bazie. Po upływie kilkunastu minut perfumy zmieniają się względem pierwszego wrażenia tuż po spryskaniu skóry. Jeszcze inaczej pachną po kilku godzinach, gdy ulotnią się pierwsze i środkowe nuty

Dodaj komentarz