pożyczka na operację plastyczną

To pytanie zadaje sobie wiele osób – szczególnie młodych, które chciałyby coś zmienić w swoim wyglądzie. Jakie są sposoby finansowania zabiegów medycyny estetycznej i skąd wziąć na nie pieniądze? Sprawdzamy dostępne opcje.

Większość prostych zabiegów medycyny estetycznej nie jest zbyt droga, ale już operacje plastyczne potrafią być kosztowne. Nie każdy może pozwolić sobie na wydanie kilkuset lub nawet kilku tysięcy złotych od ręki. Szczególnie młode osoby, które nie mają jeszcze zbyt dużych oszczędności, mogą być zainteresowane tym, skąd wziąć pieniądze na operację plastyczną lub zabieg kosmetyczny.

Przy mniejszych kwotach – pożyczka

Jeśli nagła potrzeba gotówki nie dotyczy dużej kwoty, ale mieści się w granicach kilkuset złotych, warto przyjrzeć się szybkim pożyczkom. Istnieje wiele firm, również takich skierowanych bezpośrednio do kobiet, jak https://www.kobietazkasa.pl, które oferują chwilówki na nieduże kwoty na bardzo dobrych warunkach. Pożyczyć możemy niewiele i całą kwotę trzeba zwrócić po ok. 30 dniach, ale za to bardzo często pierwsza pożyczka jest zupełnie za darmo – bez oprocentowania i prowizji. Dzięki temu przy kolejnej wypłacie oddasz dokładnie tyle, ile pożyczyłaś na mikrodermabrazję czy zastrzyki z kwasu hialuronowego i będziesz mogła cieszyć się piękniejszym wyglądem bez dodatkowych kosztów.

Na zabieg lub mniejszą operację – raty

Wychodząc naprzeciw osobom, które zastanawiają się skąd wziąć pieniądze na zabieg medycyny estetycznej, wiele klinik urody i stomatologii zdecydowało się na współpracę z bankami. Dzięki temu możesz zdecydować się na spłacenie korekty nosa czy implantów stomatologicznych w formie ratalnej. Zapytaj w wybranej przez siebie klinice o dostępność takiej metody płatności! Co ciekawe, dzięki pominięciu dodatkowych pośredników, a także sprofilowaniu oferty na zabiegi medycyny estetycznej, najczęściej klinika jest w stanie zaoferować dużo lepsze warunki, niż mógłby to zrobić bank, który nie bierze pod uwagę celu – tak samo wycenia raty na nowe meble, jak na nowy nos… Wszystkie formalności załatwisz na miejscu, przy okazji umawiania wizyty. Wyglądają one dokładnie tak samo jak w banku – składa się wniosek, po czym czeka na jego weryfikację i rozpatrzenie.

Na kosztowne operacje – kredyt

Niestety, spłata w ratach czasem dotyczy tylko mniej kosztownych zabiegów. Ilość rat, na jakie możemy sobie pozwolić za pośrednictwem kliniki, zwykle również jest ograniczona. Dlatego w sytuacji, gdy potrzebujemy wyjątkowo dużej kwoty lub nie możemy sobie pozwolić na wysokie raty, łatwiej będzie nam uzyskać korzystną ofertę w banku. W grę wchodzi właściwie tylko kredyt gotówkowy, za to przy obecnej ilości banków i ich stałym udoskonalaniu oferty tak, by przyciągnąć klientów, możemy znaleźć taki kredyt, który będzie nam odpowiadał. Trzeba się jednak liczyć z tym, że to zobowiązanie na wiele lat i dobrze zastanowić się, czy rzeczywiście stać nas na taki wydatek. Warto też pamiętać, że w oprocentowaniu i prowizjach handlowych, bank potrafi zabrać nam nawet drugie tyle, ile wynosi pożyczona kwota. Może lepiej byłoby odłożyć zabieg w czasie i odłożyć chociaż część kwoty?

Oszczędności dobre na wszystko

To rozwiązanie oczywiste, ale jakże często pomijane. W kontekście medycyny estetycznej rzadko możemy mówić o nagłych przypadkach czy potrzebie natychmiastowego działania, więc zawsze warto zastanowić się, jak oszczędzić na codziennym życiu i odłożyć potrzebną kwotę, a sam zabieg wykonać trochę później, bez obaw o finansowanie.

Przy szukaniu pomysłów na to, skąd wziąć pieniądze, najważniejsze jest, by nie kierować się emocjami, lecz racjonalnie oceniać swoje możliwości. Nie tylko po to, by nie wpakować się w kłopoty finansowe – warto pamiętać też przecież, że stres piękności szkodzi!

Tekst sponsorowany