lakiery hybrydowe

Zadbane paznokcie są nie tylko estetyczne, ale równie w pewien sposób określają kobietę. Dlatego niemalże każda z nas pragnie posiadać piękne dłonie oraz paznokcie. Malowanie ich nie jest modą, która pojawiła się dopiero teraz, choć z całą pewnością można powiedzieć, że najnowsze technologie nie tylko upiększają płytkę paznokcia, ale również nie niszczą jej. Jednym z ciekawszych sposobów na modny i zdrowy manicure są lakiery hybrydowe, które cieszą się obecnie ogromnym powodzeniem.

Czym jest manicure hybrydowe

Ten charakterystyczny sposób malowania paznokci powstał w Stanach Zjednoczonych i szybko zyskał dużą popularność. Metoda ta wykorzystuje zwyczajny lakier do paznokci oraz żel. Całość utrwalana jest dzięki lampom świetlnym UV. Zabieg trwa mniej niż czterdzieści minut i daje bardzo naturalny efekt. Dzięki lakierom hybrydowym uzyskujemy gładkie oraz błyszczące paznokcie.

Co warto wiedzieć o hybrydzie

Paznokcie, które wykonuje się hybrydą są niezwykle trwałe i efektowne. Po trzech tygodniach lub nawet miesiącu lakier powinien być ściągnięty i nałożony ponownie. Metoda hybrydowa polega na nakładaniu lakieru na naturalną płytkę paznokcia, co pozwala na zachowanie jej w nienaruszonym stanie. Paznokcie nie niszą się pod hybrydą. Lakiery hybrydowe umożliwiają nakładanie ozdób oraz wybieranie dowolnego koloru i łączenie ich. Sprawia to, że każdy pomysł może zostać zrealizowany i tym samym, każda klientka będzie z pewnością zadowolona. Zanim przystąpimy do zabiegu, nie musimy zapuszczać paznokci. Lakier ten może zostać położony nawet na krótkich paznokciach, efekt nadal będzie tak samo zachwycający. Zabieg można wciąż powtarzać, nie ma żadnych ograniczeń. Po ściągnięciu hybrydy, można nałożyć kolejną. Warto również zwrócić uwagę na ściąganie lakierów hybrydowych. Można to oczywiście wykonać samemu w domu, zaleca się jednak pójście do kosmetyczki, która posiada specjalne preparaty ułatwiające ściągnięcie.

Dlaczego warto decydować się na manicure hybrydowe

Powodów, dla których kobiety decydują się na hybrydę jest wiele. Jednym z nich jest długi efekt. Jeśli paznokcie wykonane są z należytą precyzją, powinny wytrzymać nawet miesiąc. Nawet przy wykonywaniu codziennych czynności, lakiery te nie odpryskują z paznokcia i nie tworzą się żadne rysy. Dzięki temu możemy cieszyć się trwałością hybrydy przez cały czas. Lakiery hybrydowe zapewniają nam również bardzo naturalny efekt, co jest pożądane u wielu klientek. Ponadto, hybryda nie matowieje i połyskuje tak długo, jak utrzymuje się na paznokciu.

Zanim zdecydujesz się na manicure hybrydowy

Przed wizytą u kosmetyczki lub samodzielnym nałożenie lakieru hybrydowego należy dokładnie obejrzeć płytkę paznokcia. Pozwoli nam to stwierdzić, czy są one wolne od chorób. Gdy na płytce paznokcia widoczne są przebarwienia lub pogrubienia, powinniśmy skonsultować się z lekarzem dermatologiem, który pomoże nam pozbyć się tego problemu. Samo nałożenie hybryd nie zwalczy chorób paznokci, dlatego zanim zdecydujemy się na zabieg, musimy zadbać o kondycję płytki paznokcia.

Tekst sponsorowany