kuracja antycellulitowa

Cellulit jest zmorą milionów kobiet na całym świecie. Panie walczą z pomarańczową skórką różnymi metodami. Wysoką skutecznością charakteryzuje się kuracja Proshock Shape.

To innowacyjne rozwiązanie przynosi świetne rezultaty niezależnie od rodzaju cellulitu. Proshock Shape swoje działanie zawdzięcza unikatowej formule. W skład preparatu wchodzą takie składniki jak kolagenaza (enzym rozkładający kolagen), enzymy roślinne i aktywatory metaboliczne. Specyfik doskonale usuwa cellulit włóknisty, który uchodzi za najbardziej wymagającego „przeciwnika”.

Działanie kolagenazy

Mianem kolagenazy określamy enzym, który rozkłada kolagen, czyli podstawowe białko budulcowe tkanki łącznej. Z kolei kofeina ułatwia usuwanie toksyn z organizmu. Jednocześnie dotlenia tkanki i przyspiesza przemianę materii. Preparat zawiera również ekstrakt z rozmarynu lekarskiego i papai. Te naturalne składniki zwiększają skuteczność drenażu i przyczyniają się do wnikania składników odżywczych w głąb skóry. Preparat Proshock Shape uelastycznia skórę i zwiększa jej napięcie.

Proshock Shape – zastosowanie

Kuracja jest adresowana do osób, które pragną pozbyć się cellulitu w II, III i IV fazie rozwoju. Proshock Shape przynosi świetne rezultaty u ludzi, którzy walczą miejscowo z otyłością. Zabieg wyraźnie poprawia kondycję skóry. Za jego sprawą komórki tłuszczowe zostają usunięte, a skóra staje się gładka i elastyczna.

Amerykańscy naukowcy postanowili przyjrzeć się kolagenazie. Ten enzym proteolityczny zmniejsza powierzchnię cellulitu o 74% po pierwszym tygodniu i o 89% po pierwszym miesiącu kuracji.

Irmina