Zabiegi Medycyny Estetycznej Zabiegi na skóre

Porady ekspertów kliniki BeautymeD

powiększanie ust

Medycyna estetyczna nieustannie dostarcza nam narzędzi, dzięki którym możemy pozbyć się defektów.  Dzięki poradom ekspertów kliniki BeautymeD z pewnością wybierzesz właściwy zabieg.

Kto wykonuje peeling chemiczny: dyplomowany kosmetolog czy dermatolog?

Dr Krzysztof Miracki: Peeling chemiczny może wykonać zarówno dyplomowany kosmetolog jak i dermatolog. Osoba, która ukończyła studia wyższe posiada niezbędną wiedzę (tak jak dermatolog) umożliwiającą ocenę stanu skóry, potrafi dobrać właściwy kwas i poprawnie wykonać zabieg.

Czy osoba, która boryka się z problemem nawracającej opryszczki, może poddać się zabiegowi powiększania ust?

Dr Krzysztof Miracki: Osoba mająca problem nawracającej opryszczki może wykonać zabieg powiększania ust. Musi jedynie kilka dni przed wypełnieniem ust zażywać heviran (lek przeciwwirusowy) oraz poddać się zabiegowi w momencie, gdy wirus nie jest w stanie aktywnej zmiany.

Czy istnieją zabiegi, które pozwalają „obkurczyć” rozszerzone pory?

Dr Krzysztof Miracki: Na rynku dostępny jest szereg zabiegów, które pozwalają zmniejszyć rozszerzone pory. Można poddać się zabiegom z zastosowaniem peelingów chemicznych jak spa peel classic czy ferulac. Również w sposób bardziej agresywny jak peeling laserowy można w bardzo widoczny sposób „obkurczyć pory.”


Doktor Krzysztof MirackiMoi rodzice mieli problem z żylakami. Czy regularnie poddając się drenażowi limfatycznemu Lymphastim, mogę ograniczyć ryzyko wystąpienia niepożądanych zmian?

Dr Krzysztof Miracki: Oczywiście tak. Drenaż limfatyczy Lymphastim usprawnia przepływ krwi i limfy, wspomaga usuwanie toksyn z organizmu. Regularne poddawanie się zabiegowi w znaczny sposób ogranicza ryzyko powstawania żylaków.

Czy można usunąć kurzajki przy pomocy lasera?

Dr Krzysztof Miracki : Oczywiście, że tak. Laserowe usuwanie zmian skórnych wykonujemy za pomocą lasera CO2 BTL UML-25. Jest to szybki i bezbolesny zabieg, podczas którego jesteśmy w stanie  zredukować krwawienie do minimum dzięki natychmiastowej koagulacji. Dzięki temu okres rekonwalescencji jest skrócony, a dyskomfort podczas gojenia ran nieodczuwalny.

Na czym polega innowacyjność nici First Lift – Princess Lift?

Dr Krzysztof Miracki: Princess Lift jest przełomową, precyzyjna, mało inwazyjną, szybką i bezpieczną procedurą medycznego modelowania skóry. Nici liftingujące wykonane są z silnego syntetycznego, wchłanianego włókna polidioksanonu (PDO). Zaimplantowane nici PDO pobudzają w tkankach produkcję białka odpowiedzialnego za jędrność i napięcie skóry- kolagenu. Poprzez stymulację fibroblastów pobudzają syntezę elastyny, czyli białka wpływającego na sprężystość skóry. Nici tworzą również rusztowanie dla skóry podtrzymując ją i napinając. Po kilku miesiącach od zabiegu, po wchłonięciu się nici, w miejscach ich przebiegu pozostają mikro zwłóknienia, które w naturalny sposób podtrzymują skórę . W odróżnieniu od innych systemów nici liftingujących takich jak, HAPPY LIFT, APTOS, SILHOUETTE – LIFT , a także tzw.ZŁOTYCH NICI, lifting nićmi PDO jest zabiegiem znacznie mniej inwazyjnym i bardziej komfortowym dla pacjenta.

Zobacz profil eksperta na portalu Zadbajosiebie.pl

Jaką wiarygodnością charakteryzują się testy genetyczne Genodiet?

Dr Krzysztof Miracki: Testy cechują się wysoką wiarygodnością, ponieważ materiał do badania zawsze pobierany jest z nabłonka pochodzącego z obu policzków. Zdecydowanie zwiększa to wiarygodność wykonanego testu, ponieważ osoba dokonująca analizy może porównać wyniki pochodzące z materiału genetycznego z dwóch różnych patyczków wymazowych do siebie w celu potwierdzenia uzyskanych wyników. W naszej Klinice materiał do badania genetycznego pobiera dietetyk kliniczny Klaudia Wiśniewska, która posiada odpowiednią wiedzę i doświadczenie i podpowiada naszym pacjentom w jaki sposób można wykorzystać wyniki badania w komponowaniu jadłospisu czy też planowaniu aktywność fizycznej. Należy również pamiętać, że zestaw genów, który posiadamy jest niezmienny, dlatego badanie wykonuje się jedno na całe życie i jest ono całkowicie bezbolesne.

Jakie części ciała można wymodelować, poddając się zabiegowi I-lipo?

Dr Krzysztof Miracki: Zabiegowi I-lipo możemy poddać wszystkie części ciała, z którymi mamy problem odkładającej się miejscowo tkanki tłuszczowej. Oprócz standardowych, takich jak pośladki czy brzuch może to być nawet podbródek, wewnętrzna strona ud, czy też ramiona.

Jakie części ciała można wymodelować, poddając się zabiegowi I-lipo?

Dr Krzysztof Miracki: Zabiegowi I-lipo możemy poddać wszystkie części ciała, z którymi mamy problem odkładającej się miejscowo tkanki tłuszczowej. Oprócz standardowych, takich jak pośladki czy brzuch może to być nawet podbródek, wewnętrzna strona ud, czy też ramiona.

Zobacz profil eksperta na portalu Zadbajosiebie.pl

Porady ekspertów kliniki BeautymeD

Od pewnego czasu zmagam się z otarciami i infekcjami okolic intymnych.  Czy zabieg rewitalizacji i wypełniania warg sromowych rozwiąże mój problem?

Dr Kamil Zalewski: Wypełniacz zwiększa objętość i napięcie skóry większych warg sromowych, a tym samym wzmacnia ich strukturę . Dzięki zabiegowi możemy skorygować zmiany anatomiczne w obrębie pochwy oraz zapewnić właściwe funkcjonowanie tkanek żeńskich narządów płciowych. Kwas hialuronowy wpływa również na nawilżenie skóry okolic intymnych. Wypełnienie warg sromowych jest zatem rozwiązaniem, które zapewnia długotrwały efekt w postaci złagodzenia dolegliwości bólowych oraz zmniejszenia ryzyka występowania infekcji.

Jakie są wskazania do przeprowadzenia lipolizy iniekcyjnej wzgórka łonowego?

Dr Kamil Zalewski: Zabieg lipolizy iniekcyjnej wzgórka łonowego przeznaczony jest dla Pań z miejscowym nagromadzeniem tkanki tłuszczowej w tej okolicy. Problem ten często pojawia się u kobiet po przebytych cięciach cesarskich, a także po innych operacjach z blizną nad spojeniem łonowym. Procedura zalecana jest również w przypadku, gdy charakterystyczne wybrzuszenie wzgórka łonowego jest wyraźnie widoczne pod przylegającymi ubraniami.

Zobacz profil eksperta na portalu Zadbajosiebie.pl

BeautymeD
Aleja Komisji Edukacji Narodowej 54
Warszawa, 02-797
+48 605-905-608
+48 22 400-90-26

Komentarze (8)

Amelia Roteczko

9 lat temu

Mnie zaciekawiła informacja o tym, że drenaż może stanowić świetną profilaktykę żylaków. U mnie w rodzinie to generycznie. Żylaki miały babcia, mama i pewnie ja również mam do nich skłonność. Chyba wkrótce umówię się na serię zabiegów.

Krystyna Marek

9 lat temu

Nie wiedziałam, że mając skłonności do nawracającej opryszki ust można poddać się zabiegowi powiększania ust! To dla mnie doskonała wiadomość, ponieważ niestety mam ten problem.

Zostaw komentarz