powiększanie ust

Medycyna estetyczna nieustannie dostarcza nam narzędzi, dzięki którym możemy pozbyć się defektów.  Dzięki poradom ekspertów kliniki BeautymeD z pewnością wybierzesz właściwy zabieg.

Kto wykonuje peeling chemiczny: dyplomowany kosmetolog czy dermatolog?

Dr Krzysztof Miracki: Peeling chemiczny może wykonać zarówno dyplomowany kosmetolog jak i dermatolog. Osoba, która ukończyła studia wyższe posiada niezbędną wiedzę (tak jak dermatolog) umożliwiającą ocenę stanu skóry, potrafi dobrać właściwy kwas i poprawnie wykonać zabieg.

Czy osoba, która boryka się z problemem nawracającej opryszczki, może poddać się zabiegowi powiększania ust?

Dr Krzysztof Miracki: Osoba mająca problem nawracającej opryszczki może wykonać zabieg powiększania ust. Musi jedynie kilka dni przed wypełnieniem ust zażywać heviran (lek przeciwwirusowy) oraz poddać się zabiegowi w momencie, gdy wirus nie jest w stanie aktywnej zmiany.

Czy istnieją zabiegi, które pozwalają „obkurczyć” rozszerzone pory?

Dr Krzysztof Miracki: Na rynku dostępny jest szereg zabiegów, które pozwalają zmniejszyć rozszerzone pory. Można poddać się zabiegom z zastosowaniem peelingów chemicznych jak spa peel classic czy ferulac. Również w sposób bardziej agresywny jak peeling laserowy można w bardzo widoczny sposób „obkurczyć pory.”


Doktor Krzysztof MirackiMoi rodzice mieli problem z żylakami. Czy regularnie poddając się drenażowi limfatycznemu Lymphastim, mogę ograniczyć ryzyko wystąpienia niepożądanych zmian?

Dr Krzysztof Miracki: Oczywiście tak. Drenaż limfatyczy Lymphastim usprawnia przepływ krwi i limfy, wspomaga usuwanie toksyn z organizmu. Regularne poddawanie się zabiegowi w znaczny sposób ogranicza ryzyko powstawania żylaków.

Czy można usunąć kurzajki przy pomocy lasera?

Dr Krzysztof Miracki : Oczywiście, że tak. Laserowe usuwanie zmian skórnych wykonujemy za pomocą lasera CO2 BTL UML-25. Jest to szybki i bezbolesny zabieg, podczas którego jesteśmy w stanie  zredukować krwawienie do minimum dzięki natychmiastowej koagulacji. Dzięki temu okres rekonwalescencji jest skrócony, a dyskomfort podczas gojenia ran nieodczuwalny.

Na czym polega innowacyjność nici First Lift – Princess Lift?

Dr Krzysztof Miracki: Princess Lift jest przełomową, precyzyjna, mało inwazyjną, szybką i bezpieczną procedurą medycznego modelowania skóry. Nici liftingujące wykonane są z silnego syntetycznego, wchłanianego włókna polidioksanonu (PDO). Zaimplantowane nici PDO pobudzają w tkankach produkcję białka odpowiedzialnego za jędrność i napięcie skóry- kolagenu. Poprzez stymulację fibroblastów pobudzają syntezę elastyny, czyli białka wpływającego na sprężystość skóry. Nici tworzą również rusztowanie dla skóry podtrzymując ją i napinając. Po kilku miesiącach od zabiegu, po wchłonięciu się nici, w miejscach ich przebiegu pozostają mikro zwłóknienia, które w naturalny sposób podtrzymują skórę . W odróżnieniu od innych systemów nici liftingujących takich jak, HAPPY LIFT, APTOS, SILHOUETTE – LIFT , a także tzw.ZŁOTYCH NICI, lifting nićmi PDO jest zabiegiem znacznie mniej inwazyjnym i bardziej komfortowym dla pacjenta.

Zobacz profil eksperta na portalu Zadbajosiebie.pl