pavo hydrofirm

To produkt bardzo często wykorzystywany w  salonach kosmetycznych oraz spa do zabiegów mezoterapii  bezigłowej ultradźwięków oraz jonoforezy. Wszytko za sprawą wyjątkowego składu!

Posiada działanie silnie nawilżające, ujędrniające i odmładzające. Dodatkowo chroni skórę przed efektami starzenia oraz odbudowuje jej barierę lipidową.

Wyjątkowe właściwości pszenicy

Dzięki swojej unikalnej kompozycji składników aktywnych jest preparatem cenionym przez wielu ekspertów. W swoim składzie zawiera między innymi proteiny pszeniczne chroniące skórę przed efektami starzenia. Tworzą one na skórze film ochronny, dzięki któremu zachowana jest równowaga wodna skóry. Kolejnym składnikiem jest krzem  zmniejszający przepuszczalność naczyń krwionośnych. Pomaga w utrzymaniu prawidłowej elastyczności naskórka i włókien kolagenowych oraz elastynowych w skórze

Innowacyjne kompleksy

Pavo Hydrofirm zawiera także liczne kompleksy witami oraz wyciągów roślinnych. Należy do nich chociażby Pronalen Citrus, bazujący na ekstrakcie ze skórki cytryny i pomarańczy. Zawarta w preparacie naringina należy do grupy bioflawonoidów chroniących kwas askorbinowy (wit.C) w organizmie, wpływając korzystnie na biosyntezę kolagenu i poprawiając tym samym stabilność tkanki łącznej, a więc i wygląd skóry. Flawonoidy są uważane za jedne z najlepszych substancji o właściwościach antyoksydacyjnych, czyli tzw. zmiataczy wolnych rodników z organizmu. Przynoszą korzystne efekty zdrowotne oraz opóźniają procesy starzenia się skóry,  mają zdolność pochłaniania promieniowania UVA i UVB

Ten wysoce skuteczny środek, można stosować również poza gabinetami. Wykorzystuje się go jako serum. Stosowany  przez dwa tygodnie, 1-2 razy dziennie przynosi rewelacyjne efekty.

Informacja prasowa