Moda Profesjonalne kosmetyki

WYBIERZ ULUBIONY KOLOR NA JESIEŃ!

Garnier Color Naturals

Za oknem nadal gorąco, więc ostatnia rzecz, o jakiej pamiętamy to czekająca tuż za rogiem jesień. Nie musimy się do niej przecieć przygotowywać nagle i na gwałt, kiedy możemy zrobić to przemyślanie i z planem. Czas przejrzeć zatem nowości w koloryzacji, aby nasza jesienno-zimowa fryzura była pozytywną zmianą. A zmiany to coś, co lubimy najbardziej, prawda? 😊

Sombre blond, mushroom blond, coco blond i wiele, wiele innych… Wszystkie z nas, które farbują regularnie włosy na odcienie blond, są na bieżąco z wszystkimi nowinkami i żadna z wymienionych nazw nie stanowi dla nich tajemnicy. Blondy nadal są najpopularniejszymi odcieniami, które zdecydowanie wygrywają w naszym kraju. Wiemy też, że jest z czego wybierać wśród produktów do domowej koloryzacji, która jest najpopularniejszą metodą farbowania włosów. Niezależnie od tego, czy nakładamy farbę własnoręcznie, z pomocą przyjaciółki, siostry czy też z pomocą partnera, najważniejszy jest efekt końcowy. A efekt ten może zaskoczyć, czasami niestety nie na plus. Wymarzony blond okazuje się ładny i prezentuje się dobrze, ale coś nam nie pasuje. Nowa paleta odcieni Garnier Color Naturals Pure Blondes odpowiada na pytanie, czym jest to tajemnicze „coś”. W formule kremu koloryzującego został zawarty zimny barwnik, który wnika bezpośrednio we włókno włosa, pozostawiając efekt superrozjaśnienia. Wystarczy pierwsza próba, żeby przekonać się, że brak żółtych i pomarańczowych tonów w kolorze, to dokładnie to czego Ci brakowało!

A może nadszedł czas na zmianę soczystą i wyrazistą? Nie dla Ciebie chłodne blondy, ciepłe brązy albo delikatne rudości. Lubisz kiedy jesień jest soczysta i owocowa, marzy Ci się efekt wow, który podkreśli Twoją wyrazistą osobowość. Sięgnij po żywe kolory Garnier Color Naturals Creme&Berries Słodką Wiśnię lub Ognistą Czerwień! Barwniki dodane do formuły kremu koloryzującego zapewniają żywe, czerwone refleksy, trwały rezultat i perfekcyjne pokrycie siwych włosów. Odżywka po koloryzacji, którą znajdziesz w opakowaniu została wzbogacona o trzy olejki – z oliwek, awokado i shea, dzięki czemu włosy po koloryzacji są nie tylko w idealnym kolorze, ale także pięknie lśniące i jedwabiście miękkie. Wypróbuj wyjątkowe kolory i wyjątkowy rytuał koloryzacyjny.

 

TO MOŻE SIĘ PRZYDAĆ: 1. Garnier – Color Naturals Pure Blondes 15,99 ; 2. Garnier – Color Naturals Crème&Berries 15,99 .

Dodaj komentarz