IPL MED 120C – usuwanie owłosienia

Codzienna depilacja jest czynnością, której każda z nas poświęca dużo uwagi. Czy wiesz jednak, że zbędnego owłosienia można pozbyć się w skuteczny i trwały sposób? Żegnajcie maszynki do golenia!

Każdego wieczoru poświęcasz czas na to by pozbyć się nadmiaru owłosienia z okolic intymnych, nóg i pach. Czynności takie zajmują sporo czasu oraz wymagają ostrożności. Denerwują Cię ciągłe podrażnienia oraz konieczność powtarzania zabiegu, jednak nie wyobrażasz sobie siebie bez idealnie gładkiej skóry. Może powinnaś zainteresować się zabiegiem epilacji?

Skuteczna epilacja

Epilacja to trwałe usuwanie owłosienia z wybranej partii ciała. Zabieg ten jest możliwy dzięki urządzeniom emitującym intensywne światło impulsowe. Należy do nich między innymi IPL MED. 120C, który wytwarza światło o wysokiej energii i różnej długości fal, które skutecznie penetruje cebulki włosa.

Różnorodność możliwości

Sprzęt IPL MED 120C z nie tylko niezwykłą dokładnością pomaga pozbyć się zbędnego owłosienia, ale jest również wykorzystywany w procesie zamykania naczyń krwionośnych tzw. pajączków. Urządzenie to sprawdza się również leczeniu przebarwień takich jak piegi, plamy posłoneczne czy ostudy.

Wykorzystana technologia zapewnia maksimum bezpieczeństwa oraz 100% gwarancję skuteczności. Aby cieszyć się z wykonywanych zabiegów i uzyskać jak najlepsze efekty zalecane jest odbycie serii zabiegów ustalanych indywidualnie przez kosmetologa.

Informacja prasowa