Cellulit to zmora większości kobiet. Właściwie każda z nas go ma – w większym lub mniejszym stopniu. Każda z nas chciałaby się go również pozbyć. Maximus TriLipo nie tylko pomoże w uzyskaniu smukłej sylwetki, ale również odchudzi i ujędrni.

Marzenie każdej kobiety

Smukłe uda, płaski brzuch – bez wyrzeczeń nie da się ich uzyskać. To miejsca, w których najchętniej odkłada się tkanka tłuszczowa, po pewnym czasie obrastająca w cellulit. Nie każdy ma czas i możliwości, żeby zastosować długotrwałą dietę i intensywny wysiłek fizyczny. Próbujemy maści, masaży… najczęściej prawie bez efektu. Tymczasem zabiegi medycyny estetycznej to nie tylko wygładzanie zmarszczek. To również zabiegi ujędrniające całe ciało i prowadzące do rozbicia i wygładzenia cellulitu. Maximus TriLipo wykorzystuje do tego energię fal radiowych oraz specjalny program DMA – dynamicznej aktywacji mięśni. Działa potrójnie, osobno na każdą warstwę – tkankę tłuszczową, mięśnie oraz skórę.
Maximus TriLipo zapewnia działanie kompleksowe, dzięki czemu jest znacznie skuteczniejszy niż zabiegi, które oddziałują wyłącznie w jeden sposób lub na jedną konkretną strefę. Jednoczesne pobudzanie organizmu na trzech poziomach to większa skuteczność. Skóra właściwa zmienia się pod wpływem trójpolarnej fali radiowej TriLipo RF. Podgrzewa ona komórki, przez co zmusza fibroblasty to tworzenia nowych włókien kolagenowych. Jednocześnie starsze włókna ulegają ponownemu napięciu, dzięki czemu skóra znacznie się wygładza. Tkanka podskórna również jest podgrzewana do około 42C. Dzięki temu tłuszcz zawarty w tkance podskórnej ulega upłynnieniu. Tzw. dynamiczna aktywacja mięśni to wywoływanie niewielkich skurczy, które wypchną komórki tłuszczowe do góry. Dzięki potrójnemu działaniu usprawnia się krążenie krwi, organizm się dotlenia i detoksykuje. Upłynniony tłuszcz szybciej ulega metabolizmowi i jest usuwany z organizmu.

Nie tylko cellulit

Maximus TriLipo to urządzenie, które nie tylko ujędrnia i odtłuszcza organizm. Może również wygładzać zmarszczki i modelować owal twarzy. Specjalnie do tego celu ma osobne głowice, mniejsze i bardziej precyzyjne. Fale radiowe oddziałując na skórę właściwą powodują lekkie uszkodzenia komórek, co zmusza je do regeneracji. Podczas tego procesu tworzone są nowe włókna kolagenowe, dzięki czemu cera wygładza się nie tylko bezpośrednio po zabiegu, ale również w następnych tygodniach.
Najlepsze efekty osiąga się dopiero po serii zabiegów – 6-8 dla pozbycia się cellulitu, 4-6 dla wygładzenia zmarszczek. Same zabiegi są krótkie, trwają do 45 minut. Ciepło, które wydziela głowica, nie jest nieprzyjemne i nie parzy. Zabieg składa się z dwóch etapów. Podczas pierwszego oddziałuje się falami radiowymi, oddziaływanie na mięśnie za pomocą dynamicznej aktywacji mięśni następuje dopiero później. W przypadku osób otyłych zabiegi mogą być nieco krótsze ze względu na ryzyko zbytniego obciążenia wątroby.