Zabiegi Medycyny Estetycznej

Lakiery hybrydowe Kabos – Hurtownia Kosmetyczna LaDiosa.pl

lakiery Kabos Ladiosa.pl

Marka Kabos to polski producent baz, topów, pyłków, zdobień orazlakierów hybrydowych. Wyjątkowa receptura zapewnia bezpieczeństwo dla dłoni i paznokci. Jeśli masz skłonności do uczuleń, możesz być spokojna- stosując produkty Kabos, alergia nie wystąpi. Lakiery Kabos umożliwiają wykonanie niemalże każdej stylizacji paznokci, jaka tylko Ci się wymarzy. Ograniczeniem jest jedynie Twoja wyobraźnia. Trwałość stylizacji, wykonanych przy użyciu lakierów hybrydowych Kabos, sprawia, że jest to jedna z chętniej wybieranych marek na rynku kosmetycznym.

Lakiery hybrydowe polecane przez profesjonalistów

Sięgają po nią zarówno profesjonalne stylistki paznokci, jak i wszystkie kobiety samodzielnie wykonujące hybrydy. Bogaty wybór kolorów, dostępnych w hurtowni kosmetycznej LaDiosa sprawia, że ciężko zdecydować się jedynie na jeden odcień. To propozycje idealne zarówno dla fanek nie rzucających się w oczy beży, wyrazistych, głębokich czerwieni, czy karnawałowego blasku. Lakiery hybrydowe kolorowe Kabos świetnie prezentują się na całej płytce paznokcie, ale równie dobrze sprawdzą się przy zdobieniach. Idealnie wyprofilowany pędzelek ułatwi aplikację odpowiedniej ilości produktu i staranne dotarcie do brzegów płytki, bez obaw o zalanie skórek. Ogromnym ułatwieniem podczas aplikacji lakierów Kabos jest także ich średnia gęstość. Docenią ja szczególnie początkujące osoby, które dopiero nabierają wprawy przy malowaniu paznokci. Manicure hybrydowy przy użyciu lakierów hybrydowych kolorowych to czysta przyjemność. Zdecydowanie docenisz czas, który poświęcisz na wykonanie hybrydy, ponieważ stanie się to Twoim ulubionym relaksem.

Hurtownia Kosmetyczna Ladiosa.pl
Wyjątkowa formuła Kabos Gelike

Lakiery hybrydowe kolorowe Kabos Gelike to najwyższej jakości lakiery, o specjalnie opracowanej formule. Starannie stworzona receptura pozwala na zupełnie bezproblemową aplikację produktów. Lakiery hybrydowe Kabos Gelike mają nieco inną konsystencję, niż pozostałe lakiery marek dostępnych na rynku kosmetycznym. Przede wszystkim, lakier nie rozpływa się po płytce paznokcia, pozwalając w pełni zapanować nad jego ilością. Najnowsza formuła gwarantuje długotrwały efekt pięknej i nienagannej stylizacji, który utrzyma się do trzech tygodni. Aby paznokcie nie były narażone na odpryski i pęknięcia lakieru, zalecamy aplikację cienkich warstw lakieru, tak by mieć pewność, ze każda została odpowiednio utwardzona w lampie. Hurtownia kosmetyczna   LaDiosa dokłada wszelkich starań, by zakupy w sklepie były jak najbardziej korzystne i przynosiły mnóstwo radości, dlatego też wiele kolorów lakierów hybrydowych kolorowych Kabos znajdziecie na mega wyprzedaży. Nie sposób nie skorzystać z takiej okazji! Tylko kilka kroków dzieli Cię od podziwiania pięknych i zadbanych paznokci, a pierwszym z nich jest właśnie wybór preferowanych przez Ciebie kolorów w sklepie LaDiosa!

Dodaj komentarz