kosmetologia twarzy

Branża kosmetyczna prężnie się rozwija. Ludzie pragną zatrzymać młody wygląd, stosując rozmaite kosmetyki i poddając się profesjonalnym zabiegom w salonach urody.

„Praktyczna kosmetologia krok po kroku. Kosmetologia twarzy”, autorstwa Anny Kamińskiej, Katarzyny Jabłońskiej i Anny Drobnik, wypełnia lukę na polskim rynku wydawniczym, na którym brakowało publikacji poświęconej kosmetologii praktycznej. Podręcznik stanowi udaną, nowoczesną, praktycznie ujętą próbę holistycznego podejścia do zagadnień związanych ze zdrowiem i urodą.

Autorki przybliżają najczęściej spotykane problemy dermatologiczne. Jednocześnie omawiają nowoczesne technologie wykorzystywane przez profesjonalnych kosmetologów do zwalczania defektów skórnych. W publikacji przedstawiono metody, które spowalniają proces starzenia się skóry. Autorki podręcznika ukazały zasady pielęgnacji poszczególnych rodzajów cery. Przybliżyły też metody, dzięki którym możemy poprawić urodę.

„Praktyczna kosmetologia krok po kroku. Kosmetologia twarzy” jest adresowana do lekarzy, kosmetyczek oraz wszystkich, którzy pragną poprawić kondycję swojej cery. Właściwa pielęgnacja skóry stanowi klucz do sukcesu.

Jeśli chcesz zapoznać się z zagadnienia związanymi z pielęgnacją i upiększaniem skóry, weź udział w naszym konkursie. Mamy do rozdania jeden egzemplarz książki pt. „Praktyczna kosmetologia krok po kroku. Kosmetologia twarzy”, ufundowany przez Wydawnictwo Lekarskie PZWL. Wystarczy, że prześlesz odpowiedź na poniższe pytanie.

Jak należy pielęgnować cerę suchą?

Odpowiedzi prosimy przesyłać na adres: konkurs@zadbajosiebie.pl

Prosimy o podanie danych do wysyłki. Przesyłając zgłoszenie, wyrażasz zgodę na wykorzystanie danych osobowych w celu wyłonienia zwycięzcy i przesłania nagrody.

Na odpowiedzi czekamy do 19.08.2014 r. do godziny 23:59.

Życzymy powodzenia!

Źródło zdjęcia: Wydawca