Klinika BeautyMeD powstała z połączenia wiedzy i praktyki medycznej oraz prawdziwej pasji identyfikowania i spełniania potrzeb klientów, z inspiracji azjatyckim dążeniem do harmonijnego połączenia piękna wewnętrznego i zewnętrznego oraz z…. zamiłowania do perfekcji.

Naszym celem jest udostępnianie pacjentom najnowszych technologii i najlepszej jakości opieki medycznej w zakresie medycyny estetycznej,laseroterapii i ginekologii estetycznej.

Podwalinami naszej filozofii są szacunek dla Pacjentów i wysoka jakość opieki medycznej.

Ta filozofia w praktyce oznacza gwarancję tylko innowacyjnych, skutecznych i bezpiecznych technologii i preparatów posiadających certyfikaty jakości – polskie i światowe. Śledzimy rozwój w dziedzinie medycyny estetycznej i przeciw starzeniowej i na bieżąco poszerzamy ofertę leczenia oraz podnosimy nasze kwalifikacje.

Dr Krzysztof Miracki kieruje się satysfakcją swoich pacjentów i ściśle współpracuje z nimi w tworzeniu planu zabiegów, pomagając wybrać najbezpieczniejszy, przetestowany zestaw zabiegów, najlepiej dobrany do ich rzeczywistych potrzeb. Zawsze jesteśmy gotowi wysłuchać i doradzić najlepsze, indywidualne rozwiązanie.

Wszystkie nasze wysiłki zmierzają do zrównoważenia pogoni za nowoczesnymi trendami poprawiania urody, zdobyczami medycyny i techniki, z etyką zawodu lekarza stawiającą na pierwszym miejscu bezpieczeństwo i poprawę jakości życia Pacjenta.

Wartości, jakimi się kierujemy to uczciwość, szacunek i zaufanie.