implanty jąder

Wygląd narządów intymnych to nie tylko ważna kwestia dla kobiet, ale i mężczyzn. Defekty powodują kompleksy. Na szczęście medycyna estetyczna może naprawić błędy.

Seks stał się bardzo ważnym elementem życia. Partnerzy często wymagają od siebie nienagannego wyglądu, zarówno ciała jak i miejsc intymnych. Wszelkie defekty mogą powodować wstyd, zahamowania, a tym samym obniżać satysfakcję z życia seksualnego lub całkowicie wyeliminować je z codzienności.

Kompleksy nie dotyczą tylko kobiet, ale również mężczyzn. Każdy chce wyglądać atrakcyjnie dla swojej partnerki, dlatego coraz większa liczba panów ćwiczy, przerzuca się na zdrową, zbilansowaną dietę. Nie zawsze jednak mniej kalorii i trening są w stanie pozbyć się niektórych defektów. Wygląd miejsc intymnych to również bardzo istotna kwestia.

Jądra to dla każdego pana wyznacznik męskości. Jeśli wyglądają nie tak jak u każdego, bądź w wyniku losowych zdarzeń stracą jedno lub dwa, powoduje to ogromny kompleks, którego nie można wyleczyć inaczej niż operacją. Na szczęście dla nich, medycyna estetyczna pozwala obecnie na wszczepienie specjalnych implantów, które przywrócą im dawny wygląd, a tym samym pewność siebie.

Po co implanty?

Implanty jader stosuje się tylko i wyłącznie ze względów estetycznych. Nie będą one spełniać dokładnie tych samych funkcji co zdrowe jądra. Jednak skutecznie poprawią wygląd moszny, dzięki czemu seks przestanie być dla mężczyzny problemem.

Implanty można wszczepiać każdemu mężczyźnie, u którego wystąpiły braki. Jądra można stracić zarówno w wypadku czy z powodu nowotworu, może być to też defekt wrodzony – brak jądra czy asymetria. Implanty skorygują każdą wadę, dodatkowo są wykonane z takiego materiału, który skutecznie imituje te naturalne.

Jak wygląda zabieg?

Sam zabieg nie jest skomplikowany – polega na nacięciu moszny tuż u podstawy i stworzeniu miejsca dla implantu, który posiada dodatkowy otwór do wprowadzenia szwu. Implanty mogą być w różnych rozmiarach, w zależności od potrzeb klienta. Dodatkowo, robi się je w dwóch wersjach – z wysoko spolimeryzowanego silikonu oraz wypełnione żelem silikonowym. Okres rekonwalescencji po zabiegu nie jest długi – zazwyczaj trwa kilka dni.

Aleksandra Wiktor