kobieta

Zabieg Zaffiro to nic innego jak termo lifting skóry. Jest idealnym rozwiązaniem na problem zmarszczek. Dzięki tej nowoczesnej metodzie można opóźnić proces starzenia się skóry.

Dla kogo skierowany jest zabieg Zaffiro?

Ta nieinwazyjna i nowoczesna metoda pozwala ujędrnić naszą skórę. Skierowana jest do osób, które walczą ze zmarszczkami na wszystkich partiach ciała. Przeciwdziała także powstawaniu niechcianych zmarszczek.

Na czym polega zabieg?

Podczas zabiegu wykorzystuje się specjalne urządzenie, które emituje promieniowanie podczerwone. Rozgrzewa ono warstwy skóry. Pod wpływem ciepła kurczą się włókna kolagenowe, odpowiedzialne za elastyczność. Zmarszczki momentalnie się wygładzają, skóra staje się napięta i ściągnięta. Czynność ta jest podzielona na dwie fazy. Na koniec zabiegu wykonuje się specjalny masaż o działaniu łagodzącym i relaksującym.

Kiedy najlepiej wykonać zabieg Zaffiro?

ciało

W miarę starzenia się, skóra traci swoją jędrność. Z zabiegu Zaffiro warto skorzystać prewencyjnie w wieku 25-30 lat, aby uniknąć zmarszczek, bądź po ich pojawieniu się na naszym ciele, po 35 roku życia. W wyniku straty dużej ilości masy ciała również możemy poprawić jego wygląd tą metodą. Zaffiro pomoże także skorygować nieatrakcyjny wygląd brzucha po porodzie. Pomarszczone dłonie odzyskają gładkość dzięki takiemu zabiegowi.

Kto nie powinien stosować tej metody?

Kobiety w ciąży oraz te, karmiące piersią nie mogą stosować zabiegu Zaffiro. To samo dotyczy chorych na nowotwory i choroby układu autoimmunologicznego. Przy stosowaniu botoksu, zabieg ten można wykonać dopiero po dwóch tygodniach od wstrzyknięcia wypełniaczy.

Zabieg nie zatrzyma procesu starzenia się skóry, ale może skutecznie go opóźnić. Jeśli chcemy dłużej cieszyć się gładką i piękną skórą bez zmarszczek warto rozważyć wykonanie zabiegu Zaffiro.