babor

Trądzik różowaty jest zmorą nie tylko młodzieży, ale również wielu dojrzałych osób. Walczą z nim całe życie, bardzo często ponosząc sromotną klęskę.

Pielęgnacja skóry problemowej nie jest sprawą łatwą. Najczęściej odbywa się metodą prób i błędów, jednak z reguły nie udaje się osiągnąć upragnionych efektów. Czy zatem właściwa troska w przypadku cery dotkniętej problemem trądziku jest w ogóle możliwa?

Kosmetyki dla cery wrażliwej

Za sprawa marki Babor okazuje się ze tak. Jest to firma produkująca naturalne dermokosemtyki, które swoją skuteczność opierają na produktach pochodzenia naturalnego. Marka stworzyła specjalną linię produktów przeciwko trądzikowi różowatemu. Preparaty tej serii wzmacniają ściany naczyń krwionośnych i podnoszą odporność skóry. Kuracja zapobiega tworzeniu się czerwonych plam.

Wyjątkowe serum łagodzące

Produkty zawierają w swoim składzie wyciąg z kasztanowca, alantoinę, witamine E. Jest bezzapachow i niekoloryzowany. Wykorzystywane są w profesjonalnych salonach kosmetycznych podczas dedykowanych zabiegów dla cery wrażliwej Calming Sensitive Couperose Treatment – Babor.

Produkty Babor

Są one przeznaczone dla cery wrażliwej ze skłonnością do trądziku różowatego oraz cery naczynkowej. Polega na oczyszczeniu twarzy i delikatnym peelingu, a następnie nałożeniu specjalistycznego serum obkurczającego naczynka i zmniejszającego podrażnienia. Następnie na twarz odżywczo-łagodząca maska kolagenowa.  Pod koniec kosmetyczka nanosi preparaty, których zadaniem jest nawilżenie i wygładzenie skóry, a także zlikwidowanie cieni.