Lifestyle

Każda kobieta potrzebuje swojego geja

Każda kobieta potrzebuje swojego geja

Homoseksualizm jest w Polsce postrzegany bardzo różnie, w zależności od środowiska, z którego się pochodzi. Niemniej statystyki wyraźnie pokazują, że kobiety charakteryzują się dużą większą tolerancją. Mało której przeszkadza para gejów czy lesbijek idących za rękę przez miasto. Panie zazwyczaj uznają, że każdy ma prawo być z tym, kogo kocha. Dlaczego każda kobieta potrzebuje swojego geja?

Gej pomoże ci w relacjach z mężczyznami

Bardzo często zastanawiamy się, o co chodzi facetowi. Jak interpretować jego dziwne zachowanie i wiadomości. To normalne, jednak zazwyczaj nie mamy u kogo zasięgnąć rady. Nasze przyjaciółki pragną dla nas wszystkiego, co najlepsze, zawsze chętnie wysłuchają, ale nie znają tak dobrze męskiej mentalności jak inny facet. Geje często doskonale rozumieją postawę mężczyzn heteroseksualnych i są w stanie doradzić właściwe zachowanie czy odpowiedź na dziwną wiadomość.

Gej doradzi ci podczas zakupów

Jeśli zastanawiasz się, czy dobrze wyglądasz w danym ubraniu, zapytaj o zdanie geja. Koleżanki zazwyczaj są dla nas miłe i nie zawsze mówią wszystko to, co mają na myśli.  Gej zazwyczaj nie sili się na konwenanse i chętnie ci doradzi, abyś uniknęła wpadki modowej.  Podpowie też, co założyć na randkę, abyś wyglądała ponętnie. Fakt, że nie sypia z kobietami, nie sprawia, że nie potrafi obiektywnie ocenić ich urody oraz mocnych atutów.

Gej wysłucha cię i wesprze

Mężczyźni homoseksualni są dużo bardziej empatyczni od heteroseksualnych. Na dodatek chętnie wysłuchują naszych opowieści i udzielają wsparcia emocjonalnego. Rozmawiając z gejem, nie irytujesz się jak podczas dyskusji z heteroseksualnym kolegą, który od razu wyskakuje z absurdalnymi radami, zamiast okazać zrozumienie.

Gej pozwala w bezpieczny sposób zrozumieć świat mężczyzn

Chcesz lepiej zrozumieć świat mężczyzn, ale boisz się, że przyjaźń z facetem heteroseksualnym nie jest możliwa? Postaw na bliską relację z mężczyzną homoseksualnym. Geje nie mają wobec kobiet niecnych planów, nie chcą ich wykorzystać podstępem. Można spokojnie z nimi porozmawiać czy wyskoczyć na imprezę.

Gej da ci znać, kiedy facet cię wykorzystuje

Kobiety często są bardzo uległe, bo tak zostały wychowane. Jedna drugiej nie powie, że zachowanie jej faceta woła o pomstę do nieba, bo musiałaby  ukrócić nieodpowiednią postawę swojego partnera. Gej nie ma z tym problemu. Dobrze zna mężczyzn i motywy ich postępowania. Gdy facet cię wykorzystuje, on nie zawaha się o tym powiedzieć wprost.

Z gejem możesz swobodnie porozmawiać na każdy temat

Chciałabyś o kimś porozmawiać o sprawach natury erotycznej, ale twoje koleżanki taka tematyka zawstydza, poza tym chcesz spojrzeć męskie spojrzenie na daną sytuację.  Gej nie poczuje się zniesmaczony czy oburzony taką tematyką. Chętnie wysłucha, a w przeciwieństwie do heteroseksualnego kumpla nie ma żadnych motywów ukrytych, więc z pewnością dobrze ci doradzi.

Z gejem możesz pójść na wesele

Z przyjacielem gejem można śmiało pójść na niejedno wesele. On nie pomyśli, że na niego lecisz. Ty nie będziesz się bała obmacywania czy dążenia do czegoś więcej. To czysta relacja. Jeśli chodzi o przyjaźnie damsko-męskie, to ta z gejem jest najbardziej szczera.

Dodaj komentarz