kulki gejszy

Kulki gejszy to gadżet erotyczny, którego używanie nie tylko wpływa pozytywnie na jakość życia seksualnego, ale też zmniejsza ryzyko wystąpienia problemów z nietrzymaniem moczu. Na rynku można znaleźć wiele modeli, które różnią się wielkością, złożonością i masą.  Jak wybrać kulki gejszy odpowiednie dla swojej budowy ciała?

Kulki gejszy – pojedyncze czy podwójne? 

To jedno z trzech podstawowych pytań, na które musisz sobie odpowiedzieć przed zakupem.  Pojedyncze kulki gejszy stanowią idealne rozwiązanie dla pań, które dopiero rozpoczynają trening. Dzięki nim możemy przekonać się, czy ćwiczenia mięśni Kegla są tym, co nam odpowiada.  Pojedyncze kulki gejszy rekomenduje się także kobietom cierpiącym na tyłozgięcie macicy oraz opadanie narządów wewnętrznych.  Wśród wskazań do stosowania tego rodzaju gadżetów wymienia się także drobną budowę kulki-gejszy-fascinateciała oraz ciasną pochwę.

Natomiast korzystanie z podwójnych kulek gejszy zaleca się paniom, które mają typową budowę ciała i odbyły poród drogą naturalną. Podczas wyjścia dziecka drogami rodnymi pochwa w sposób naturalny ulega rozszerzeniu, przez co ten model będzie z pewnością bardziej adekwatny ze względów anatomicznych.

Dla kogo małe, a dla kogo duże kulki gejszy? 

Niezwykle istotny jest rozmiar kulek gejszy. Mając je w pochwie, powinnyśmy wyraźnie czuć zaciskanie mięśni na tych gadżetach erotycznych. Z drugiej strony rozmiar kulek gejszy powinien odpowiadać naszej budowie anatomicznej. W tym miejscu warto podkreślić, że nie istnieje „rozmiar uniwersalny”, każda z nas musi znaleźć odpowiedni dla siebie.  Paniom, które rozpoczynają swoją przygodę z ćwiczeniem mięśni Kegla, poleca się kulki większe o średnicy ok. 3,6 cm.  Wielu kobietom tak duży rozmiar może wydawać się niepokojący. Mamy jednak dobrą wiadomość. Pochwa jest narządem elastykulki gejszy progresywnecznym, który dopasowuje się nie tylko do tampony, ale też główki dziecka podczas porodu siłami natury.  Duże kulki gejszy zaleca się także paniom po naturalnym porodzie, które skarżą się na luz w pochwie. Są one również wskazane w przypadku kobiet skarżących się na słabe mięśnie Kegla.  W ich przypadku duża kulka gejszy ma pewną istotną zaletę – zajmuje stałą pozycję, a z punktu widzenia treningu mięśni Kegla istotne jest, aby gadżet się nie przesuwał.

Jesteś drobną kobietę, która ma ciasną pochwę i nigdy nie rodziła dziecka siłami natury? W twoim przypadku lepiej sprawdzi się mała kulka gejszy. Zbyt duża mogłaby nastręczyć trudności podczas aplikacji, ponadto istnieje ryzyko odczuwania psychicznego dyskomfortu przy umieszczaniu w pochwie gadżetu o tak sporych wymiarach. W przypadku pań o ciasnej pochwie nie istnieje ryzyko przesuwania się nawet małej kulki gejszy podczas wykonywania ćwiczeń mięśni Kegla.

Lekkie czy ciężkie kulki gejszy?

Rozpoczynając trening mięśni Kegla, należy wybrać lekkie kulki gejszy – takie, które maksymalnie ważą 60 gram, ponieważ zbyt ciężkie mogą wypadać z pochwy, zwłaszcza przy niewyćwiczonych mięśniach.  W miarę upływu czasu, gdy nasze mięśnie Kegle stają się coraz bardziej wytrzymałe, możemy zwiększyć obciążenie. Dobrym rozwiązaniem wydaje się zakup zestawu progresywnego Ami, który zawiera kilka kulek o różnej masie. Gdy tylko poczujemy, że nasze mięśnie Kegla są w stanie utrzymać większy ciężar, to wymieniamy kulkę na taką o większej masie.  Zestaw progresywny Ami jest dostępny w sklepie internetowym https://www.kinkywinky.pl/

Jak wybrać kulki gejszy? Dodatkowe środki ostrożności

Kulki gejszy są wykonane z silikonu, aby ich umieszczenie w pochwie odbyło się bezboleśnie, należy pamiętać o zwilżeniu ich odpowiednim lubrykantem. Pamiętajmy, że środki na bazie silikonu mogą uszkadzać gadżety erotyczne także wykonane z silikonu. W związku z tym do nawilżania kulek gejszy stosujemy lubrykanty na bazie wody.

Niezwykle istotny jest sznureczek, który służy do wyciągania kulek z pochwy. Powinien zostać on wykonany z hipoalergicznego silikonu medycznego. Tego rodzaju materiał nie  stanowi bowiem dogodnego  środowiska dla namnażania bakterii, w związku z tym minimalizuje ryzyko wystąpienia infekcji intymnych.  Pamiętaj, że kulki gejszy powinny być wykonane z materiałów bezpiecznych dla zdrowia. Ponadto kulki gejszy nie mogą zawierać ostrych krawędzi, ponieważ te mogą podrażnić cienkie ściany pochwy.

 Tekst sponsorowany