Wstydziłaś się kiedyś swoich dłoni? Zastanawiałaś się jak poprawić wygląd skóry dłoni? Nie pomagały Ci drogie kremy? Chcesz pozbyć się szorstkiej skóry, sprawić by Twoje dłonie wyglądały zdecydowanie młodziej? W tej nierównej walce z czasem pomóc może znany i polecany przez wielu specjalistów Hydrobalans.  W jaki sposób działa ten preparat?

 Wraz z upływem kolejnych lat nasza skóra staje się co raz mniej atrakcyjna. Na szczególne ryzyko powstawania zmarszczek najbardziej narażona jest tkanka skórna znajdująca się w okolicach oczu oraz na dłoniach. To właśnie w tych dwóch miejscach jest ona cienka i najbardziej wrażliwa, przez co musimy dbać o nią jeszcze lepiej.

W tej nierównej walce z czasem pomóc może wspomniany już powyżej Hydrobalans, który sprawi że skóra będzie wyglądała na młodszą. W jaki sposób działa ten preparat? Przede wszystkim pobudza produkcję nowego kolagenu. Przywraca skórze elastyczność i gęstość, podnosi i utrzymuje właściwy poziom nawilżenia skóry, jednocześnie dając naprawdę oszałamiający efekt liftingu.

 Jak wykonywany jest zabieg za pomocą Hydrobalans?

Do zabiegu Hydrobalansem wykorzystuje specjalny rodzaj aplikatura, dzięki któremu preparat zostaje wprowadzony głęboko pod skórę. Co ważne, tego typu urządzenie jest na tyle precyzyjne, że pozwala na osiągnięcie odpowiedniego poziomu „zagłębienia się” w dłoni, sprawiając jednocześnie iż tego typu „operacja” jest naprawdę bezpieczna. To daje też możliwość przeprowadzanie jej na osobach w dowolnym wieku, co jest zapewne dobrą informacją.

Dla osób wrażliwych na ból mamy bardzo ważną wiadomość – jest to idealny zabieg właśnie dla was! Jedyne co poczujecie, to zapewne niepokój przed rozpoczęciem, a już w trakcie – lekkie ukłucia, nie sprawiające wielkiego bólu.

Co ciekawe, takich zabiegów wykonuje się trzy, tworząc swego rodzaju cykl. To właśnie w ten sposób osiąga się najlepszy efekt. Czas pomiędzy jednym a drugim „wkłuciem” powinien wynosić około trzech tygodni, ale w tej kwestii najlepiej skonsultować się z lekarzem, specjalistą.

Koszt zabiegu nie jest wielki, gdyż cały cykl można zamknąć w granicach 1,500 złotych. Z naszej strony – serdecznie polecamy.