Happy Lift – ekspresowa metoda liftingu

Tuż po przekroczeniu 30stego roku życia w wyglądzie naszej cery zaczyna dochodzić do nieodwracalnych zmian. Czy jesteśmy w stanie im zapobiec bez interwencji chirurgicznej?

Głębokie zmarszczki, lwie bruzdy i coraz bardzie wiotka skóra stanowią źródło kompleksów każdej kobiety. Wszak pragniemy jak najdłużej zachować młody wygląd. Niestety pęd codziennego życia, niewłaściwa, stres i brak snu obijają się negatywnie na wyglądzie naszej cery. Niejednokrotnie wyglądamy na starsze niż w rzeczywistości. Czy aby zachować ładny wygląd od razu musimy „kłaść się pod nóż”?

Cudowne nici

 Okazuje się, że nie. Dzięki innowacyjnym niciom Happy Lift, możliwe staje się skuteczne i nieinwazyjne zapobieganie wiotczeniu skóry w okolicy brwi, oczu, policzków żuchwy i szyi. Tradycyjny lifting z reguły pociągał za sobą dokuczliwe i bolesne efekty uboczne, zaś zabieg z wykorzystaniem Happy Lift jest całkowicie bezpieczny.

Natychmiastowy lifting

Happy lift to nowy sposób na odzyskanie młodego wyglądu twarzy. Inaczej niż w tradycyjnym liftingu, nici Happy Lift nie wymagają zabiegów ze skalpelem i gwarantują natychmiastowy efekt. Pacjent przychodzi do kliniki rano i opuszcza ją tego samego dnia- ale już 10 lat młodszy!

Czym jest Happy Lift?

Są to specjalne nici posiadające mikroskopijne haczyki o unikalnej długości oraz gęstości, które umożliwiają osiągnięcie efektu liftingu oraz ujędrnienia skóry, Zostają wprowadzone pod warstwę, skóry stając się „rusztowaniem” dla zwiotczałego naskórka. Efekt napięcia, podniesienia oraz ujędrnienia widoczny jest już zaraz po ukończeniu zabiegu.

Wprowadzone nici po 12-15 miesiącach od przeprowadzonego zabiegu ulegają naturalnemu rozpuszczeniu. Efekty utrzymują się 5-6 lat.

Dla kogo?

Przeprowadzanie zabiegu odmładzającego jakim jest Happy Lift, jest polecane osobom w wieku od 30 do 60 lat, które pragną cofnąć niekorzystny upływ czasu i jednocześnie uniknąć bolesnej oraz kłopotliwej interwencji chirurgicznej w tym zakresie.

Przebieg zabiegu

Cały proces wszczepiania nici trwa bardzo krótko bo tylko 15-40 minut. Czas trwania jest uzależniony od  ilości nici oraz miejsca oraz miejsca, w którym będą umieszczane. Nici stosowane w metodzie Happy Lift posiadają znak, jakość i bezpieczeństwa CE oraz pozwolenie na stosowanie tego produktu od Ministra Zdrowia i wielu innych władz oraz organizacji medycznych na całym świecie.

Największą ich zaletą jest brak jakichkolwiek widocznych pozostałości po przeprowadzonym zabiegu oraz skuteczność identyczna jak w przypadku metod tradycyjnych.

Natalia Herzog