Zabieg falami radiowymi wysokiej częstotliwości

Biżuteria jest powszechnie znana metodą podkreślania naszego indywidualnego piękna oraz stylu. W praktycznie niezmienionej formie towarzyszyła ludzkości od początków jej istnienia.

Świat ciągle ulega przeobrażeniom. Nieustanne zmiany dotyczą również mody. Co kilka sezonów zmieniają się preferowane kształty, kolorystyka i zdobienia. Zaobserwować możemy jednak tendencje powrotne. Moda kołem się toczy – to co modne było 10 czy nawet 30 lat temu, lubi do nas powracać w nieco zmodyfikowanej postaci i szturmem zdobywać uwielbienie konsumentów.

Kryształki na zębach

Recz ma się podobnie w przypadku biżuterii, w szczególności tej nazębnej. Prawdziwy „boom” na tego typu podkreślanie swojego uśmiechu panował na świecie około 20 lat temu. W chwili obecnej trend ten powraca i coraz więcej osób odwiedza gabinety stomatologiczne celem umieszczenia takiej przykuwającej wzrok ozdoby.

Rola biżuterii

Biżuteria od wieków poprawiała nam samopoczucie, dopieszczała nasze ego, dowartościowywała i zwiększała pewność siebie. W chwili obecnej pod tym względem nic nie uległo zmianie. Również biżuteria nazębna pełni podobne funkcje. Choć wydaje się nieco ekscentryczna, robi ogromną furorę. Jej założenie jest czynnością bardzo prostą i co najważniejsze odwracalną. Noszenie tego typu ozdoby wbrew pogłoskom jest całkowicie bezpieczne oraz nieszkodliwe. Nie wiąże się z doświadczeniem bólu lub dyskomfortu, aczkolwiek przyzwyczajenie się do niej może nam zająć kilka godzin.

Zakładanie ozdoby nazębnej

Jeśli zdecydujemy się na tego typu ozdobę powinniśmy się udać do gabinetu stomatologicznego. Nigdy nie róbmy tego na własną rękę ponieważ jest to niebezpieczne. Z kolei dentysta we właściwy sposób umieści  biżuterię na zębie przy pomocy  profesjonalnych klejów kompozytowych utwardzanych światłem. Zajmuje to nie więcej niż 15 minut i gwarantuje dokładne połączenie biżuterii z zębem utrzymujące się kilka lat.

Biżuterię można zakładać również na powierzchnię licówek a nawet i koron. Wtedy jednak dentysta wykorzystuje inne preparaty do jej mocowania.

Wybór ozdoby

Wybór ozdoby powinien być podyktowany tylko i wyłącznie naszymi gustami. Nie powinniśmy słuchać opinii innych osób – nawet bliskiej rodziny, czy też przyjaciół ponieważ biżuteria ma służyć nam, a nie innym osobom. Wszak to my będziemy ją nosić i to my mamy być z niej zadowoleni.

W profesjonalnym gabinecie będziemy mogli skorzystać z szerokiej oferty jest dostępna biżuterii złotej, tytanowej lub zakochać się w przepięknych kryształkach Swarovskiego. Są one dostępne w różnych kolorach i rozmiarach. Możliwe jest również założenie ozdoby zakupionej wcześniej w innym sklepie.

Natalia Herzog