EasyToys Kalendarz Adwentowy 2021

Choć do Bożego Narodzenia pozostało jeszcze trochę czasu, pierwsze kalendarze adwentowe już pojawiły się w sklepach. To doskonała pora, aby przyjrzeć się poszczególnym ofertom i wybrać dla siebie najlepszą opcję. EasyToys Kalendarz Adwentowy 2021 to produkt, który chcemy polecić szczególnej uwadze naszych czytelników. To nietypowe rozwiązanie, ponieważ można po nie sięgnąć już teraz, nie czekając na nadejście grudnia. Ten niecodzienny kalendarz adwentowy odmieni życie singli i par.

Spis treści:

  1. Kalendarz adwentowy dla singli i par
  2. Zapewnij sobie dreszczyk emocji, zamawiając EasyToys Kalendarz Adwentowy 2021
  3. Prezent idealny na każdą okazję
  4. Zabawki erotyczne, które pozwolą ci lepiej poznać swoje potrzeby seksualne
  5. Pięknie zapakowane gadżety erotyczne idealne na prezent
  6. Zabawki erotyczne ładowane przez USB – nie odwlekaj przyjemności!

Kalendarz adwentowy dla singli i par

EasyToys Kalendarz Adwentowy 2021 to rozwiązanie o niezwykle uniwersalnym charakterze, sprawdzi się w każdym przypadku. Moc zmysłowych niespodzianek możemy odkrywać w parze lub solo.  Umieszczono w nim aż 24 zabawki erotyczne, które zostały starannie przemyślane. W związku z tym zdadzą egzamin w każdej konfiguracji (pary homo- i heteroseksualne, single i singielki).

Zapewnij sobie dreszczyk emocji, zamawiając EasyToys Kalendarz Adwentowy 2021

Jak wcześniej wspominaliśmy, po EasyToys Kalendarz Adwentowy 2021 można sięgnąć w dowolnej chwili. Założeniem twórców tego przepięknie zapakowanego zestawu jest dawkowanie sobie zmysłowych niespodzianek oraz dostarczenie dreszczyku emocji. Zapewne pamiętasz czekoladki, które jako dziecko wyjmowałeś z poszczególnych okienek w dniach, do których zostały przypisane. Zawsze intrygowało cię, co znajdziesz nazajutrz.  Te czekoladki, ze względu na to, iż były wyczekiwane oraz wydzielane, smakowały dużo bardziej niż zwykła tabliczka czekolady. Podobnie jest w przypadku Kalendarza Adwentowego 2021 EasyToys. Tutaj także towarzyszy nam przyjemny dreszczyk emocji za każdym razem, gdy wyjmujemy nowy gadżet erotyczny z przepięknie zaprojektowanego opakowania. To nadaje smaku naszemu życiu erotycznemu i wprowadza do niego powiew świeżości. Jeśli cenisz sobie moc nowych doznań, lubisz eksperymentować, koniecznie zamów wyżej wspomniany kalendarz adwentowy. Dostarczy on tobie i/lub waszej parze moc zmysłowych doznań.

Prezent idealny na każdą okazję

Prezent idealny na każdą okazję

Tak naprawdę nie musisz czekać do Bożego Narodzenia, choć kalendarz adwentowy kojarzy nam się z tym wyjątkowym czasem w roku. W przypadku zestawu opracowanego przez sex shop online EasyToys masz do czynienia z wyjątkową propozycją. Ten kalendarz adwentowy sprawdzi się jako prezent na zbliżający się Dzień Chłopaka, rocznicę ślubu, romantyczny wyjazd za granicę czy urodziny. Możesz go też podarować bliskiej ci osobie bez okazji. Amerykański psycholog, Gary Chapman, badał relacje romantyczne. Odkrył on, iż istnieje 5 języków miłości.  Każdy z nas posługuje się jednym z nich lub kombinacją  dwóch lub trzech. Wśród języków miłości wyróżniamy czas, słowa, prezenty, przysługi i dotyk. Jak widać, dla niektórych osób drobny upominek otrzymany bez okazji znaczy naprawdę wiele.  W związku z tym warto wręczyć ukochanej osobie jakiś przemyślany podarunek, nie czekając na jej urodziny czy imieniny. Prezenty umacniają relację i zwiększają szanse na udany związek, zwłaszcza jeśli wchodzimy w relację z osobą posługującą się językiem upominków.

Zabawki erotyczne, które pozwolą ci lepiej poznać swoje potrzeby seksualne

EasyToys Kalendarz Adwentowy 2021 to także doskonałe rozwiązanie dla osób, które chcą wyrazić uczucie do partnera poprzez dotyk oraz pobudzenie jego zmysłów. Z pomocą zabawek erotycznych zawartych w wyżej wspomnianym zestawie odkryjesz też własne potrzeby seksualne oraz najlepsze sposoby na ich zaspokojenie.  Wiele kobiet nie zdaje sobie sprawy, jakie pieszczoty sprawiają im największą przyjemność. Zbyt słabo znają bowiem swoje ciało. Gadżety erotyczne pozwalają eksperymentować i odkrywać formy stymulacji, które zapewniają największą rozkosz.  To także świetne rozwiązanie dla wszystkich tych, którzy narzekają na nudę w sypialni. Zabawki erotyczne wchodzące w skład kalendarza adwentowego pozwalają przegnać rutynę ze swojego życia seksualnego i czerpać z niego pełnymi garściami.

Pięknie zapakowane gadżety erotyczne idealne na prezent

Jeśli cenisz sobie estetycznie zapakowane prezenty, mamy dla ciebie dobrą wiadomość. Sex shop internetowy EasyToys zadbał o piękną oprawę swojego kalendarza adwentowego. Każda zabawka erotyczna, którą otrzymujemy wraz z nim, przychodzi do nas estetycznie zapakowana. Sam kalendarz adwentowy zostaje natomiast dostarczony pod nasze drzwi w sposób dyskretny. Dzięki temu rozwiązaniu unikamy nie tylko uczucia skrępowania, ale też jego zakup może pozostać naszym słodkim sekretem. Wiele z nas zamawia kalendarz adwentowy z myślą o sprawieniu prezentu swojej drugiej połówce. Tutaj także dyskrecja odgrywa kluczową rolę, zwłaszcza że zawartość upominku chcemy zazwyczaj zachować w tajemnicy do ostatniej chwili.

gadżety erotyczne

Zabawki erotyczne ładowane przez USB – nie odwlekaj przyjemności!

EasyToys Kalendarz Adwentowy 2021 zawiera wyłącznie zabawki erotyczne, które charakteryzują się wysoką jakością. Wszystkie gadżety erotyczne wchodzące w skład zestawu są całkowicie bezpieczne. Wiele z nich zostało wykonanych z silikonu medycznego, który nie tylko nie uczula, ale też jest przyjemny dla skóry i łatwo można go utrzymać w czystości.  Wszystkie zabawki erotyczne, które wyjmujemy z wyżej wspomnianego kalendarza adwentowego, są od razu gotowe do użytku. Nie musimy zatem odwlekać przyjemności w czasie. Większość z nich jest ładowanych poprzez kabel USB. Tylko jeden gadżet erotyczny wymaga użycia baterii. Jednak otrzymujemy go wraz z nimi, dlatego nie musimy tracić czasu na wizytę w sklepie. Od razu możemy za jego pomocą dostarczyć sobie i partnerowi moc niezwykłych doznań.  Jeśli obawiasz się, że obsługa którejś z zabawek erotycznych okaże się dla ciebie niezrozumiała, mamy dla ciebie dobrą wiadomość. Do każdego gadżetu przygotowano prostą instrukcję obsługi. Aby się z nią zapoznać, wystarczy tylko zeskanować za pomocą smartfona kod QR dołączony do zabawki. Nie zwlekaj, już dziś odwiedź sklep erotyczny Easytoys.pl i zamów kalendarz adwentowy! To naprawdę się opłaca. Za 593 złote zamawiasz produkty, których cena rynkowa wynosi 2290 złotych.