Stomatologia estetyczna to dziedzina stomatologii, ale także sztuka kreująca piękny uśmiech, poprawiając przy tym wygląd twarzy poprzez akcentowanie jej indywidualności i niepowtarzalności. Zapotrzebowanie ze strony pacjenta na piękny, zdrowy i biały uśmiech to dziś coś znacznie więcej niż kaprys. Badania socjologów wskazują, że Polacy utwierdzają się w przekonaniu, iż posiadanie pięknego białego uśmiechu otwiera szerzej drzwi do sukcesu w wielu dziedzinach, dodaje pewności siebie, odejmuje lat.

Współczesne metody stosowane w stomatologii estetycznej pozwalają zmienić kształt, kolor, barwę, położenie zębów pozwala uzyskać nowy uśmiech. Białe, równe piękne zęby to niewątpliwie oznaka zdrowia i urody. Przebarwienia, stłoczenia, nieestetyczne wypełnienia zaburzają estetykę uśmiechu, a braki zębowe stają się przyczyną wyraźnego skrócenia dolnego odcinka twarzy. W efekcie zbyt wcześnie tworzą się głębokie zmarszczki, rysy twarzy ulegają zaburzeniu, profil twarzy staje się nieprawidłowy, charakterystyczny dla wieku podeszłego.

Wśród cech, które wymienia się za najważniejsze w wyglądzie jedno z pierwszych miejsc zajmują zdrowe i białe zęby.

Aby nasi Pacjenci mogli cieszyć się pięknym uśmiechem proponujemy Państwu:

  • zabiegi higieniczno-profilaktyczne (usuwanie kamienia nazębnego skalerem
  • ultradźwiękowym i oczyszczanie zębów z osadów poprzez piaskowanie)
  • wypełnienia kompozytowe wysokiej jakości nakładane techniką warstwową
  • wybielanie zębów metodą Beyond lub nakładkową (domową)
  • licówki pełnoceramiczne ( korygowanie kształtu i koloru zębów)
  • korony pełnoceramiczne i na podbudowie z cyrkonu
  • leczenie ortodontyczną korektę wad zgryzu

Decyzję o zastosowaniu odpowiednich metod leczenia podejmuje lekarz wraz z pacjentem po wnikliwej konsultacji, kompleksowej ocenie i ustaleniu planu leczenia.

 

 

Adres:
ul. Barona 30
43-100, Tychy
www: http://www.dentalcare.biz.pl/
e-mail: biuro@dentalcare.biz.pl
tel.: (032) 788 18 19
tel.2: 791 66 99 96