perfumy damskie Chloe

Poranne spryskanie się ulubionymi perfumami jest dla wielu kobiet rytuałem. Ten drobny gest sprawia, że budzimy nasze zmysły i jesteśmy gotowe na nowe wyzwania. Otulone znanym zapachem czujemy się bezpiecznie i atrakcyjnie, mimo że ten mały „wspomagacz” pewności siebie jest dla innych zupełnie niewidoczny.

 Kuszący włamywacz

Słynny perfumiarz Roja Dove powiedział, że „zapach jest jak włamywacz w mózgu. Ma klucz, za pomocą którego można otworzyć blokadę i uwolnić swoje wspomnienia”. Wybierz się do pobliskiej perfumerii i daj sobie czas, by znaleźć zapach, który obudzi obrazy z przeszłości. Perfumy mają zdolność rozbudzania najgłębiej ukrytych wspomnień, a wąchanie ich przypomina przeglądanie albumu ze zdjęciami. Owocowe konfitury robione przed laty wspólnie z babcią, wizyta w egzotycznym kraju pełnym niespotykanych kwiatów, a może pierwsza miłość pachnąca pieprzem i piżmem? Znajdź swoje najpiękniejsze wspomnienie ukryte we flakonie markowych perfum i miej je zawsze na wyciągnięcie ręki.

Rozbudź wspomnienia razem z Chloe

W 2015 roku Dom Mody Chloe zaprezentował światu jeden ze swoich najpopularniejszych zapachów, który nazwano po prostu Chloe. Perfumy te od razu spotkały się z ogromnym zainteresowaniem ze strony kobiet, które od dawna poszukiwały bardzo kobiecego zapachu o aromatach kwiatowych. W eleganckim flakonie z elementami francuskiego srebra główną rolę odgrywa zmysłowa róża damasceńska, która znajduje się w samym sercu zapachu Chloe. Jednak zanim delikatny zapach róży otuli nasze zmysły, pierwsze spotkanie z Chloe upłynie w towarzystwie magnolii, cytryny oraz bergamotki. Z kolei w finale zapachu dominuje kuszące piżmo, któremu towarzyszy urokliwy kwiat bawełny. Perfumy Chloe są zarazem wyjątkowe i uniwersalne. Zastosowana w nich kompozycja zapachowa została dobrana tak, by rozbudzić wspomnienia kobiet z całego świata. Jeśli jesteś miłośniczką kwiatowych zapachów z nutami piżmowymi,  perfumy damskie Chloe są tymi, które powinnaś mieć na swojej półce.

Poranny rytuał przed ważnym wystąpieniem

Stresujący egzamin dyplomowy, do którego przygotowywałaś się przez ostatni rok czy też prezentacja oferty firmy przed zagranicznymi partnerami to sytuacje, które wymagają pewności siebie. Większość z nas wolałaby je przespać, by za wszelką cenę uniknąć stresu, niespodziewanych pytań lub kompromitacji. Pamiętaj jednak, że jeśli przez kilka ostatnich tygodni lub miesięcy zajmowałaś się danym tematem, możesz zacząć nazywać siebie ekspertem. Więcej wiary w siebie! Jeśli brakuje ci siły i obawiasz się wystąpienia publicznego, zadbaj o to, by wstać wcześniej i spędzić przyjemne chwile w otoczeniu natury, filiżanki świeżo parzonej kawy i lekkiego śniadania. Nawet jeśli na zewnątrz hula burza śnieżna lub mieszkasz w bloku i nie możesz zjeść śniadania w ogrodzie, jeszcze nic straconego. Pozwól sobie na drobną przyjemności i przywołaj bezpieczne wspomnienia ogrodu różanego wraz z ulubionymi perfumami Chloe, które dodadzą ci siły i sprawią, że obrona pracy magisterskiej lub ważne wystąpienie spotkają się z pozytywnym przyjęciem.

Tekst partnera