dobry samoopalacz
Grafika dostarczona przez partnera

Zdrowa opalenizna stanowi marzenie milionów kobiet na całym świecie, które są świadome zagrożeń, jakie niesie nadmierna ekspozycja skóry na działanie promieni UV. Na szczęście nie musimy rezygnować z brązowego odcienia, który wysmukla ciało i skutecznie tuszuje drobne niedoskonałości, w tym zaczerwienienia czy pajączki. Z pomocą przychodzą wysokiej jakości kosmetyki brązujące. Jeszcze nigdy zdrowa opalenizna z tubki nie była tak łatwo dostępna. Możesz ją uzyskać w domowym zaciszu. Wystarczy do tego dobry samoopalacz.

Spis treści:

  1. Zdrowo opalona skóra na większe wyjścia i na co dzień!
  2. Kosmetyki brązujące sposobem na całoroczną opaleniznę
  3. Promienie UV i solarium odpowiadają za fotostarzenie
  4. Zdrowa opalenizna może uchronić cię przed czerniakiem i fotostarzeniem
  5. Jak działa samoopalacz?
  6. Dobry samoopalacz z naturalnym DHA
  7. Poznaj pianki samoopalające TanExpert i ich zalety!
  8. Kosmetyki samoopalające należy dobrać do swojej karnacji
  9. Jak nakładać pianki samoopalające TanExpert?

Zdrowo opalona skóra na większe wyjścia i na co dzień!

Opalenizna sprawdza się przy większych wyjściach. Wesele, impreza firmowa czy Sylwester to wyjątkowe okazje, podczas których chcemy wyglądać olśniewająco. W tym celu zapisujemy się na zabieg bankietowy i odświeżenie koloru do fryzjera, jednocześnie kupujemy nowy podkład i sukienkę, aby zaprezentować się z jak najlepszej strony. Często też opalenizna jest ważna z punktu widzenia wykonywania naszego zawodu. Osoby pracujące w mediach muszą świetnie prezentować się przed kamerą, aby zatrudniano je przy kolejnych projektach. Poza tym wiele z nas po prostu lubi brązowy odcień skóry, który wysmukla ciało. Opalanie na plaży czy w solarium nie cieszy się jednak najlepszą opinią ze względu na szkodliwość wykorzystywanych promieni. Na szczęście dobre kosmetyki brązujące rozwiązują problem.

Kosmetyki brązujące sposobem na całoroczną opaleniznę

Jesienią i zimą często jesteśmy blade, co niekoniecznie wzbudza w nas zadowolenie. Uważamy bowiem, że jasne nogi nie prezentują się zbyt atrakcyjnie w krótkiej spódnicy czy sukience. Niestety, nie wszystkie możemy wyskoczyć na urlop do egzotycznego kraju. Kosmetyki samoopalające stanowią rozwiązanie całoroczne, po które możemy sięgnąć zawsze wtedy, gdy marzy nam się skóra muśnięta przez słońce.

Kosmetyki brązujące

Grafika dostarczona przez partnera

Promienie UV i solarium odpowiadają za fotostarzenie

W ostatnich latach zdrowa opalenizna stała się głośnym tematem. Sporo mówi się o niej nawet w telewizji śniadaniowej. Rozpowszechnianie wiedzy z tego zakresu przynosi już pierwsze rezultaty. Wzrasta społeczna świadomość dotycząca skutków ubocznych opalania. Zarówno kąpiele słoneczne, jak i solarium szkodzą naszej skórze. Mogą wywoływać czerniaka, czyli złośliwy nowotwór skóry. W najlepszym wypadku odpowiadają „tylko” za fotostarzenie, któremu towarzyszy zniszczenie włókien kolagenowych, co prowadzi do wiotczenia skóry i przedwczesnego pojawienia się zmarszczek. Fotostarzenie to termin, który obejmuje również przebarwienia posłoneczne, które prezentują się mało atrakcyjnie. Ich usuwanie bywa trudne, choć w gabinetach medycyny estetycznej mamy do dyspozycji silne kwasy.  Ponadto doraźnie opalanie przyczynia się do wysuszenia skóry, przez co ta wygląda nieestetycznie i dodaje nam lat.

Zdrowa opalenizna może uchronić cię przed czerniakiem i fotostarzeniem

Na szczęście zdrowa opalenizna z tubki znajduje się dziś na wyciągnięcie ręki. Kosmetyki brązujące TanExpert to produkty wysokiej jakości, które pozwalają nam uzyskać naturalny efekt skóry muśniętej przez słońce bez zgubnych skutków dla naszego zdrowia. Ich skład został starannie przemyślany, przez co nasze ciało nabiera nie tylko brązowego odcienia, ale też zostaje dogłębnie odżywione i nawilżone.

Jak działa samoopalacz

Grafika dostarczona przez partnera

Jak działa samoopalacz?

Kosmetyki samoopalające nadają naszej skórze brązowy odcień, wykorzystując do tego celu reakcję Maillarda. Ten sam proces biochemiczny został zaobserwowany przy wypieku chleba, a następnie wykorzystany przy produkcji barwników spożywczych. Reakcja Maillarda zachodzi między aminokwasami a cukrem redukującym. W efekcie opisanego procesu biochemicznego powstaje produkt o brunatnym zabarwieniu. W naszej skórze dawcą aminokwasów jest naskórek, a cukier redukujący, najczęściej dihydroksyaceton, pochodzi z samoopalacza. Opisana tutaj reakcja Maillarda jest rozwiązaniem bezpiecznym dla naszego organizmu. W związku z tym pozwala uzyskać zdrową opaleniznę w krótkim czasie bez konieczności wystawiania skóry na szkodliwe oddziaływanie promieni UV.

Dobry samoopalacz z naturalnym DHA

Marzy ci się dobry samoopalacz? Koniecznie zajrzyj na stronę tanexpert24.pl. Znajdziesz na niej kosmetyki brązujące dostosowane do różnych karnacji, dzięki czemu opalenizna z tubki prezentuje się naturalnie. Przed laty często narzekałyśmy na pomarańczowe tony po użyciu samoopalacza. Kosmetyki TanExpert są wolne od tej wady. Wiele z nich pozwala też stopniować efekt końcowy, dopasowując go do naszych indywidualnych potrzeb i preferencji. Kosmetyki samoopalające TanExpert mogą pochwalić się wegańskim składem oraz tym, że nie testuje się ich na zwierzętach. Wszystkie produkty swoje działanie opierają na naturalnym DHA, czyli dihydroksyacetonie, który w reakcji Maillarda pełni rolę cukru redukującego. W następstwie opisanego procesu z wykorzystaniem dobrego samoopalacza uzyskujemy efekt naturalnej, chłodnej, a zarazem egzotycznej opalenizny.

samoopalacz z naturalnym DHA

Grafika dostarczona przez partnera

Poznaj pianki samoopalające TanExpert i ich zalety!

Pianki samoopalające TanExpert to kosmetyki brązujące, które zasługują na szczególną rekomendację. Mamy tutaj do czynienia z produktem wielofunkcyjnym, który możemy nałożyć zarówno na twarz, jak i ciało. Wyżej wspomniane pianki samoopalające są niezwykle wygodne w użyciu. Z ich pomocą już po pierwszej aplikacji uzyskasz efekt wyraźnej opalenizny. Równomierne rozprowadzenie omawianych kosmetyków samoopalających nie powinno nastręczać trudności, ponieważ pianki mogą pochwalić się delikatną konsystencją. Ich aplikacja relaksuje niczym weekendowy zabieg w SPA. Do wyboru masz trzy odcienie pianki samoopalającej TanExpert. Czym charakteryzują się poszczególne warianty?

Kosmetyki samoopalające należy dobrać do swojej karnacji

Bronze Amber to pianka samoopalająca opracowana z myślą o właścicielkach jasnej karnacji. Pozwala uzyskać naturalny efekt skóry muśniętej słońcem. Jest on stonowany i chłodny. Właścicielkom śniadej karnacji, które cenią sobie mocną opaleniznę rodem z Malediwów, ale wolną od pomarańczowych tonów, pragniemy polecić Dark Topaz. Natomiast jeśli marzy ci się brązowa skóra, ale twoja z natury jest sucha, to Coconut Glow okaże się najlepszym rozwiązaniem. Dzięki zawartości wody kokosowej przywrócisz skórze optymalny poziom nawilżenia.

Kosmetyki samoopalające

Grafika dostarczona przez partnera

Jak nakładać pianki samoopalające TanExpert?

Kosmetyki samoopalające rządzą się własnymi prawami. Najlepiej wyglądają wówczas, gdy przeddzień ich aplikacji wykonamy peeling i pozbędziemy się suchych skórek, na których mogłyby osadzać się większe ilości produktu, tworząc nieestetyczne plamy. Samoopalacz nakładamy za pomocą specjalnej rękawicy, która zabezpiecza nasze dłonie i paznokcie. Niestety, może się zdarzyć, że niewielka ilość kosmetyku brązującego wejdzie pod płytkę, powodując nieestetyczne plamy.  Aby uzyskać efekt intensywnej opalenizny, należy poczekać co najmniej godzinę. Po upływie tego czasu bierzemy prysznic, ale bez użycia środków myjących. Spłukujemy nadmiar produktu, osuszamy skórę i dopiero zakładamy ubrania. Aplikacja pianki samoopalającej powinna przebiegać szczególnie ostrożnie przy naturalnych zgięciach ciała, vide łokcie i kolana. W tych miejscach bowiem lubi się osadzać nadmiar kosmetyku brązującego. Jeśli zależy ci na produktach samoopalających, które pozwalają stopniować efekt końcowy, zwróć uwagę na mgiełkę stopniowo opalającą Invisible Dust i krople samoopalające Diamond Glow.