Zabieg Maximus sprzymierzeńcem w walce z cellulitem

Zadbane oraz jędrne ciało jest marzeniem każdej kobiety, dlatego tak wiele czasu poświęcamy na różnego rodzaju zabiegi, które mają zagwarantować nam upragniony wygląd.

Często jednak przez wiele tygodni stosujemy różne kuracje, specjalne okłady, maści, żele czy peelingi. Niestety efekty są praktycznie niezauważalne. Powoduje to naszą frustrację i zniechęcenie. Może warto więc pomyśleć o serii profesjonalnych zabiegów?

Zabieg Maximus™

Maximus ™ to nieinwazyjny zabieg, który poprawia wygląd i kondycję skóry.  Jego innowacyjność polega na jednoczesnym odziaływaniu na skórę, tkankę tłuszczową i mięśnie, dlatego przynosi tak fenomenalne efekty. W szczególności polecany dla osób, które pragną poprawić jędrność i napięcie skóry, zredukować otyłość brzuszną i cellulit, wymodelować ciało i owal twarzy, zmniejszyć zmarszczki oraz odmłodzić skórę.

Sposób działania

Urządzenie wykorzystuje technologię TriLipo® RF, trójpolarną falę radiową. Zapewnia ono wysoką skuteczność oraz całkowite bezpieczeństwo. Fale radiowe podgrzewają skórę właściwą, doprowadzając do skrócenia włókien kolagenowych  i natychmiastowej poprawy napięcia skóry i redukcji zmarszczek. Stymulują skórę do produkcji nowych włókien, dając efekt liftingu.

TriLipo™ skutkuje również podwyższeniem temperatury mięśni i tanki tłuszczowej. Przyczynia się to do uwolnienia płynnego tłuszczu z komórek i jednoczesnego podkręcenia metabolizmu.

Przebieg zabiegu

Zabieg polega na nałożeniu na wybraną partię gliceryny, a następnie wykonywaniu w tym miejscu masażu głowicą urządzenia. W trakcie zabiegu odczuwamy przyjemne uczucie ciepła lub też mrowienia. Tymczasem fale radiowe intensywnie pobudzają komórki do pracy.

Przez kilka godzin po zabiegu skóra na twarzy może być lekko zaczerwieniona. Jest to wynik nieszkodliwych w przypadku cery wrażliwej. Nie jest to kłopotliwe, jednak jeśli bardzo nam przeszkadza – możemy zamaskować  niedoskonałości podkładem.

Przeciwwskazania

Kosmetolog przed przystąpieniem do zabiegu przeprowadzi z nami szczegółowy wywiad dotyczący naszego stanu zdrowia w celu wyeliminowania ewentualnych przeciwskazań. A należą do nich między innymi:

  • posiadanie rozrusznika serca lub metalowe implanty w okolicy „zabiegowej”
  • ciążą i karmienie piersią
  • okres menstruacji
  • choroba nowotworowa
  • choroby serca, układu krążenia, epilepsja
  • poważne choroby skóry

Czas trwania

Wizyta u kosmetologa w celu przeprowadzenia zabiegu z wykorzystaniem technologii TriLipo® trwa bardzo krótko. W przypadku twarzy to ok 20 – 30 minut, zaś ciała 30 – 45 minut. Efekty zabiegu utrzymują się około roku.

Zabiegi są krótkie i nie zakłócają codziennego rytmu dnia. W przypadku ciała trwają od 30 do 45 minut, na twarzy od 20 do 30 minut. Poleca się zastosowanie serii 6 – 8 zabiegów, w odstępach jednego tygodnia.