Mezoterapia StretchCare to rozwiązanie dla wszystkich, których skóra straciła jędrność. Preparat pomaga odzyskać witalny, młody wygląd, i daje efekty już po pierwszym zastosowaniu. Zabiegi medycyny estetycznej to również mezoterapia z wykorzystaniem preparatu StretchCare.

Został on stworzony na bazie kwasu hialuronowego, ale prócz niego znajdują się w jego składzie witamina B5, odżywcze pierwiastki oraz komplet antyoksydantów DMAE (dimetyloaminoetanol). DMAE wywołuje efekt liftingu i naprężenia. Wzmacnia tkanki skórne, ponieważ jest odpowiedzialny za nawodnienie i regenerację. Połączenie pierwiastków śladowych oraz witaminy B5 wzmacnia naturalne mechanizmy obronne skóry. Staje się ona znacznie świeższa i wygląda młodziej już po pierwszym zabiegu. Kwas hialuronowy, zawarty w preparacie, jest bardzo często wykorzystywany nie tylko w medycynie estetycznej, ale również w chirurgii plastycznej. Służy do wypełniania niewielkich ubytków skóry – np. zmarszczek czy blizn. Dodatkowo ma właściwości nawilżające i odbudowujące. Preparat StretchCare ma za zadanie również wzmocnić poluzowane włókna kolagenowe. Dzięki temu wygładza się koloryt skóry.

Efekt zabiegu

Pierwsze efekty można podziwiać już po pierwszym zabiegu. Jednakże dla wzmocnienia działania preparatu producent zaleca 4-5 zabiegów co około 1-2 tygodnie. Każdy zabieg trwa około 40min i nie musi być ograniczony wyłącznie do twarzy. StretchCare doskonale radzi sobie również z rozstępami, napina też skórę rozluźnioną po zabiegu liposukcji. Można wzmocnić i ujędrnić nim skórę szyi, ramion czy brzucha. Zabieg wygląda w każdym przypadku tak samo. Preparat podawany jest drobnymi zastrzykami pod skórę. StretchCare ujędrnia skórę i przywraca jej młody wygląd. Wygładza zmarszczki i rozstępy, ujednolica również koloryt skóry. Uwydatnia rysy twarzy, dokładnie wyznaczając jej owal. Cera odzyskuje dawne napięcie, zauważalnie się podnosi. Jednak efekty tego zabiegu nie są trwałe. Wszystkie jego składniki ulegają powolnemu metabolizmowi w organizmie, dlatego też nawet kilkukrotne wykonanie zabiegu nie da trwałego efektu. Niemniej jednak przez kilka miesięcy po zabiegu można cieszyć się ponownie młodym, pięknym wyglądem.