W sercu śródziemnomorskiej krainy, dojrzewające w słońcu owoce pomarańczy użyczają swych cennych soków… zanurz się w pomarańczową rozkosz. Multiwitaminową przygodę pielęgnacji twarzy i ciała rozpocznij od „Hiszpańskiej Pomarańczy”. W ciągu godziny Twoja skóra otulona w koktajl czystych witamin stanie się miękka, doskonale nawilżona, ochroniona przed działaniem wolnych rodników. To także uczta dla zmysłów i pełna rewitalizacja organizmu.

Jest to wyjątkowy zabieg wellness łączący w sobie pielęgnację ciała z pełną pielęgnacją twarzy. Skóra otulona w koktajl czystych witamin staje się miękka, doskonale nawilżona, chroniona przed działaniem wolnych rodników. Wszechstronne i kompleksowe oddziaływanie witamin, daje widoczne rezultaty już po pierwszym zabiegu. Rezultaty dla skóry są 30 razy większe, niż w przypadku przyjmowania tych samych dawek witamin w postaci suplementów.

HP3

Głównym składnikiem wszystkich preparatów używanych w zabiegu jest Witamina C. Przyczynia się ona do zwiększenia syntezy kolagenu w skórze przywracając jej elastyczność i właściwy poziom nawilżenia. Ponadto Witamina C przeciwdziała wolnym rodnikom, przyspiesza mikrocylkulację krwi w skórze, dzięki temu zwiększa się odżywianie i dotlenienie komórek.

Jednym z najsilniejszych antyutleniaczy występujących w zabiegu jest Witamina E. Preparaty z jej udziałem zapobiegają utlenianiu błony komórkowej oraz przeciwdziałają szybkiemu utlenianiu się innych witamin.

Kolejnym składnikiem jest Witamina A, która działa regenerująco na warstwy naskórka, ponadto redukuje i likwiduje zmarszczki. Pomaga ona składnikom aktywnym w lepszej penetracji.Witamina E hamuje destrukcję warstwy lipidowej, dotlenia i odżywia skórę.
W zabiegu wykorzystano też Witaminę P, jako niezbędny składnik stymulujący wchłanianie oraz prawidłowe działanie Witaminy C. Razem biorą one udział utrzymywaniu prawidłowego stanu tkanki łącznej, wzmacniają ściany naczyń włosowatych oraz działają przeciwalergicznie.

Dodatkiem w produktach aktywnych jest również Witamina B, która warunkuje prawidłowy przebieg proces uwalniania energii, uczestniczy w procesie regeneracji tkanek Orange Experience – Hiszpańska Pomarańcza to multiwitaminowy zabieg rewitalizujący. Składają się na niego procedury i preparaty do pielęgnacji twarzy oraz do pielęgnacji ciała.

Przy pielęgnacji twarzy wykorzystujemy witaminy zamknięte w różnorodnych nośnikach. Pierwszym z nich są biomatryce w postaci Matrigelu. Są to liofilizowane wysokoskoncentrowane algi morskie z dodatkiem witaminy C. Składniki te natychmiastowo nawilżają skórę, łagodzą zaczerwienienia, nadają jej blasku. Następnie nakładana jest maska algoplastyczna, która podnosi stopień nawilżenia i rewitalizuje skórę. Zawiera ona stabilizowaną witaminę C, która aktywizuje się dopiero w momencie aplikacji. Uzupełnieniem pielęgnacji jest krem do twarzy – multiwitaminowy koktajl, o działaniu nawilżającym, bogaty w witaminy C, A, E i B oraz proteiny jedwabne. Ponadto krem ten zawiera 2 innowacyjne składniki przeciwzmarszczkowe Heksapeptyd-10, ( inteligentne białko, które sprawia, że skóra staję się elastyczna i gładka) oraz Pseudoalteromons Antracticine (proteina powodująca wzrost kolagenu oraz wiążąca wodę w naskórku).

HP2Zabieg na ciało rozpoczyna się od delikatnego cytrusowego peelingu, który w subtelny sposób oczyszcza i przygotowuje skórę na przyjęcie cennych składników odżywczych. Następnie nakładana jest maska na ciało Body Wrap bazująca na olejkach eterycznych i ekstraktach pozyskanych z cytrusów. Działa ona nawilżająco, pobudzająco. Na zakończenie zabiegu aplikujemy mikroemulsję chroniącą skórę przed wysuszeniem i przedwczesnym starzeniem. Zawarte w niej oleje pozyskiwane z najlepszych ziaren ryżu, bogate w witaminę E oraz kwasy tłuszczowe Omega 3 i 6, regenerują naskórek, pozostawiając go gładkim i odżywionym.

Hiszpańska pomarańcza to unikalny program łączący zabieg wellness z profesjonalną kosmetyką pielęgnacyjną twarzy, kojący zmysły zniewalającym zapachem pomarańczy, prowadzący do głębokiego relaksu dzięki specjalistycznym masażom ciała i twarzy. Wszechstronne i kompleksowe właściwości witamin w kuracji dają widoczny rezultat już po pierwszym zabiegu.

Orange Experience – Hiszpańska Pomarańcza przynosi efekty w postaci:

  • zwiększenia się syntezy kolagenu, który odpowiada za elastyczność i nawilżenie skóry;
  • zwiększenia mikrocylkulacji krwi, dzięki czemu skóra jest lepiej odżywiona i dotleniona
  • ochrony przed działaniem wolnych rodników
  • redukcji zmarszczek i przeciwdziałaniu procesowi starzenia
  • immunostymulacji , wzmocnieniu naturalnych sił odpornościowych organizmu
  • zmniejszenia utraty wody (TEWL)
  • zapobiegania powstawaniu przebarwień

Bionantech Cosmetics Group
www.bionantech.com.pl