Problemy intymne często utrudniają życie kobiet. Odbierają radość z seksu i uniemożliwiają normalne funkcjonowanie. Czasem problem jest na tyle nasilony, iż plastyka pochwy staje się koniecznością.

Intymność szyta na miarę – innowacyjne nici Vaginal Narrower® już w ofercie BeautymeD!

Klinika medycyny estetycznej BeautymedD, w której na pierwszym miejscu stawia się na bezpieczeństwo i komfort życia pacjenta oraz dąży do wyeksponowania naturalnego piękna, poszerzyła swoją ofertę o zabieg z wykorzystaniem nici Vaginal Narrower® . To dzięki nim można sprawić, że intymne okolice kobiecego ciała zyskują na atrakcyjności.

Doktor Krzysztof Miracki

Vaginal Narrower® – intymne zdrowie i uroda

Vaginal Narrower® to pierwsze na świecie wchłanialne nici z serii Happy LiftTM stosowane do minimalnie inwazyjnej plastyki krocza i do likwidacji defektów kosmetycznych i funkcjonalnych tej okolicy ciała.

– Po zabiegu Vaginal Narrower® poprawia się też jakość życia seksualnego kobiet, które dotychczas odczuwały dyskomfort fizyczny lub estetyczny na skutek zmian w tkankach krocza i sromu powstałych po przebytych porodach lub wynikających z procesów starzenia się organizmu i zachodzących w nim zmian hormonalnych – wyjaśnia Krzysztof Miracki, lekarz, specjalista medycyny estetycznej i właściciel BeautymeD.

Vaginal Narrower® – piękno na wiele lat

Z zabiegu Vaginal Narrower® mogą skorzystać panie do 60-tego roku życia, które ze wskazań medycznych lub z uwagi na własne odczucia chcą uzyskać poprawę wyglądu i kondycji swoich okolic intymnych (na przykład zwęzić zbyt luźne ujście pochwy), a jednocześnie chcą uniknąć inwazyjnego zabiegu chirurgicznego w obszarze krocza.

Samokotwiczące się nici Vaginal Narrower® wykonane są z polikaprolaktonu – bezpiecznego i nie wywołującego podrażnień polimeru. Ulega on rozpuszczeniu po kilkunastu miesiącach od chwili osadzenia w tkankach. Nici utrzymują stałą pozycję w ciele dzięki umocowanym na nich haczykom i pobudzają syntezę kolagenu i elastyny – wyjaśnia K. Miracki i zapewnia, że takie rozwiązanie gwarantuje stabilność liftingu i odmłodzenia tkanek do kilku lat po wchłonięciu nici.

Zabieg jest bezpieczny, nie wymaga hospitalizacji i stosowania narkozy. Po kilku dniach wraca się do pełnej aktywności, a kilka tygodni po zabiegu można na nowo cieszyć się życiem seksualnym.

Czytaj więcej o zabiegu http://beautymed.com.pl/zabiegi/ginekologia-estetyczna/nici-vaginal-narrower-odmlodzenie-okolic-krocza/

BeautyMeD

 

BeautymeD

Al.Komisji Edukacji Narodowej 54

Warszawa, Ursynów

Kom. 605-905-608

www.beautymed.com.pl