lifting pośladków

Grawitacja jest bezlitosna dla naszej skóry i sylwetki. Trzy obszary ciała poddają jej się szczególnie łatwo i z upływem czasu bardzo wyraźnie opadają. Chodzi oczywiście o owal twarzy, biust i pośladki. W przypadku tych ostatnich, efekt opadania szczególnie mocno deformuje sylwetkę, optycznie skraca nogi i jest przyczyną licznych kompleksów i utraty pewności siebie wśród wielu kobiet. Czy są wobec tego sposoby na ujędrnianie pośladków bez sięgania po bardzo inwazyjne metody operacyjne? Oczywiście, że tak. O wszystkich dowiecie się z naszego artykułu.

Podniesienie pośladków – na czym polega?

Z czasem struktura skóry człowieka gruntownie się zmienia. Zmniejsza się liczba włókien kolagenowych i elastyny w skórze, a proces ich namnażania silnie się spowalnia. W efekcie skóra staje się rzadsza, a co za tym idzie ogólny kształt sylwetki traci na estetyce. W przypadku pośladków jest to szczególnie zauważalne. Z całą pewnością aktywność fizyczna jest w stanie spowolnić ten proces, ponieważ struktura mięśniowa wspomaga normalną funkcję skóry i mięśnie same podtrzymują pożądany kształt.

Również medycyna estetyczna i kosmetologia high-tech mogą przyjść z pomocą w procesie modelowania sylwetki w tym szczególnie trudnym obszarze. Kluczem jest oczywiście niejako „skłonienie skóry” do ponownego wysiłku w namnażaniu kolagenu i elastyny. Jeżeli to naturalne „rusztowanie” skóry jakim jest kolagen i elastyna wrócą do swojej pierwotnej funkcjonalności i będzie ich dużo, skóra zyska jędrność i sprężystość, a pośladki ulegną podniesieniu. Medycyna estetyczna wykorzystuje w tym celu wiele technologii: masaż próżniowy, ultradźwięki, a wreszcie fale rf popularnie zwane radiofrekwencją. To właśnie te ostatnie cieszą się największym uznaniem wśród pacjentów i uważane są za jedne z najskuteczniejszych metod. Najnowsze urządzenie Accent Prime to zwieńczenie wielu lat badań nad optymalnym wykorzystaniem fal radiowych w procesie modelowania sylwetki.

Modelowanie pośladków – metoda Accent Prime podnoszenie pośladków

Podnoszenie pośladków metodą Accent Prime sprowadza się do bardzo prostego mechanizmu. Fale rf, które podgrzewają wewnętrzne warstwy skóry powodują, że termiczny bodziec stymuluje skórę do produkcji kolagenu i elastyny. Skóra ulega obkurczeniu i rozpoczynają się w niej mechanizmy termicznej przebudowy. Co niezwykle istotne, zabieg jest całkowicie nieinwazyjny, ponieważ fala rf przenika przez zewnętrzne warstwy naskórka i działa w głębszych rejonach skóry. A zatem po zabiegu, pacjent może natychmiast wracać do swojej naturalnej aktywności. Choć pierwsze efekty widać właściwie od razu po zabiegu – skóra staje się naprężona i „gęściejsza”, to na ostateczny rezultat, który jest wynikiem procesów dokonujących się w głębi skóry, trzeba poczekać od kilku do kilkunastu tygodni. Namnożony kolagen i elastyna wracają do swojej naturalnej funkcji „rusztowania” dla skóry. Podtrzymują ją i sprawiają, że opadająca cześć ciała (pośladki), ponownie stają się uniesione i sprężyste a skóra, która je pokrywa, gładsza i bardziej elastyczna. Więcej informacji na temat modelowania pośladków urządzeniem Accent Prime znajdziesz na stronie http://angelfactory.pl/zabieg/ujedrnianie-ciala-redukcja-tkanki-tluszczowej-accent-prime/

Partnerem artykułu jest angelfactory.pl