500-babor_seacreation-serum500-babor_seacreation-serum

Zawarte w serum proteiny Glycocéane GP3 połączone z wyciągiem z kawioru oraz alg morskich przynoszą zaskakujące rezultaty w procesie redukcji zmarszczek.

Efektem regularnego stosowania jest o wiele gładsza i jędrniejsza skóra. Serum wykorzystuje mineralne bogactwa natury skrywające się na dnach oceanów. Jego stosowanie przez 27 dni, jako kuracji – wyraźnie spłyca zmarszczki, lwie bruzdy oraz kurze łapki.

Cofnąć czas

Każda kobiety marzy o tym, aby cofnąć czas. Tego niestety nie da się zrobić, aczkolwiek można sprawić, by nie odciskał on tak widocznego piętna na naszych twarzach. Stosowanie serum pod kremy, zapewni rewitalizację struktur komórkowych naszej skóry. Cera na twarzy nabierze zdrowego kolorytu oraz stanie się promienna.

Idealne dla alergika

Babor to znana na całym świecie ekskluzywna marka, wytwarzająca kosmetyki jedynie z produktów naturalnego pochodzenia. Ich specyfiki zatem nie zawierają typowych dla preparatów drogeryjnych alergenów oraz nie uczulają. Z powodzeniem mogą je więc stosować osoby cierpiące z powodu rozmaitych chorób skórnych.