Rollcit kosmetyczny

Każda kobieta marzy o tym, aby jak najdłużej utrzymać swoją skórę w doskonałej kondycji.  Dlatego też każdego zapobiegamy oznakom przedwczesnego starzenia poprzez stosowanie odpowiednich kosmetyków.

 Jednak czy stosowane przez nas preparaty są naprawdę tak skuteczne jak twierdzą producenci? Czasami zdarza się, że przez kilka tygodni nakładania na twarz kremu – nie widzimy żadnego efektu. Denerwujemy się, ponieważ mamy wrażenie, że wyrzuciłyśmy pieniądze w błoto i koniec końców udajemy się w końcu do kosmetyczki, wydając przy okazji jeszcze więcej pieniędzy. Czy zatem domowa pielęgnacja może w jakikolwiek sposób pomóc w spowolnieniu procesów starzenia?

Techniki mikronakłuwania skóry

Rollcit chirurgiczny jest znany większości klientek salonów kosmetycznych. Jest to jednak przyrząd, który potrafi skutecznie zniechęcić do zabiegu, ponieważ  jego głowica najeżona jest pond 3 mm igłami, które nakłuwają naszą skórę. Na szczęście cały proces przeprowadzany jest w znieczuleniu miejscowym. Legendy krążące o tym przerażającym urządzeniu sprawiły, że postanowiono stworzyć Rollcit medyczny.  Ten posiada igiełki o długości zaledwie 1 mm.

Mironakłuwanie pozwala na skuteczne regenerowanie skóry twarzy, szyi i dekoltu. Dzięki temu utworzona zostaje sieć mikrokanalików, które pozwalają na bardziej efektywnie wchłanianie się kosmetyku. Po takim zabiegu występuje jednak bardzo często lekka opuchlizna, dlatego z reguły panie stosują ten zabieg przed weekendem, by w domowym zaciszu cera mogła się zregenerować.

Domowa mezoterapia

Znaną już Starożytnych Chinach wiedzę dotycząca zalet nakłuwania skóry postanowiono wykorzystać do zaprojektowania Rollcitu kosmetycznego. Z urządzenia tego może korzystać każda kobieta, bez względu na wiek. Mikroigiełki posiadaj a długość 0,2 mm, co nie przyczynia się  do powstawania nieestetycznych ranek oraz zasinień. Skuteczność korzystania z urządzenia jest również bardzo wysoka.

Łatwe korzystanie

Aplikacja kremu na cerę uprzednio poddaną działaniu Rollcitu sprawia, iż wchłania się on aż w 90%! W przypadku tradycyjnej aplikacji na oczyszczoną cerę, jest to jedynie 50%, ponieważ większość składników aktywnych utlenia się. Masaż Rollcitem wykonuje się wieczorem, ponieważ mikrokanaliki utrzymują się, aż przez 8 godzin.

Korzystanie z tego przyrządu w domowych warunkach jest całkowicie bezpiecznie i nie koliduje z innymi zabiegami medycyny estetycznej. Warto używać go codziennie dla uzyskania jak najlepszych rezultatów.