Profesjonalne urządzenia

Masażer Beurer MG16 ulgą dla mięśni

beurer mg16

Chwila relaksu pozwala się odpowiednio odprężyć i nabrać dystansu względem wielu spraw. Pomocne w tym procesie okazują się produkty firmy Beurer.

Współczesny tryb życia niesie wysokie ryzyko zachorowania na tzw. choroby cywilizacyjne XXI wieku. Wśród nich prym wiodą zaburzenia na tle układu nerwowego takie jak depresja, stany lękowe, nerwica oraz zwyrodnienia kręgosłupa.

Dobrze wykorzystana przerwa w pracy

Kilkugodzinna praca fizyczna lub biurowa w pozycji siedzącej jest przyczyną odczuwania wzmożonego napięcia mięśniowego w okolicy karku oraz pleców. Aby przynieść sobie chwilę ulgi podczas przerwy w pracy, firma Beurer skonstruowała mini masażer MG16. Krótki masaż przy pomocy tego urządzenia sprawi, że poczujemy się o wiele lepiej. Jeśli dodamy do tego kilka skłonów w przód i przysiadów – nasz organizm będzie nam dozgonnie wdzięczny!

Dbaj o siebie w każdym momencie

Niewątpliwą zaletą urządzenia są jego niewielkie rozmiary oraz poręczność. Idealnie dopasowuje się do kształtu dłoni zaś 3 głowice masujące błyskawicznie rozluźniają napięte mięśnie. Nadaje się do użytkowania w domu, w pracy czy też na wycieczce autokarowej. Można go zabrać wszędzie tam, gdzie będzie nam potrzebny.

Na rynku istnieje wiele różnych typów masażerów. Różnią się one ceną oraz jakością. Nie warto oszczędzać na zdrowiu. Zamiast zaopatrywać się w tani sprzęt z bazarku, o wiele lepiej zakupić rekomendowane urządzenie.

Dodaj komentarz