Zabiegi Medycyny Estetycznej

Rewolucyjna metoda wypełniania głębokich zmarszczek oraz przywracania konturu twarzy dostępna w DERMA INSTYTUT

Na rynku medycyny estetycznej obecnych jest wiele metod niwelowania zmarszczek, ale mimo tego wciąż powstają nowe rewolucyjne produkty oraz  zabiegi. Taki właśnie jest wypełniacz hybrydowy wykorzystywany od niedawna we wrocławskiej klinice medycyny estetycznej DERMA INSTYTUT.

Najnowszej generacji wypełniacz dostępny w Klinice Derma Instytut został stworzony na bazie polilaktydu oraz kwasu hialuronowego. Jego głównym składnikiem jest kwas polimlekowy – substancja biodegradowalna. Efekty terapii są pozbawione działań niepożądanych i utrzymują się wiele miesięcy.

Kwas mlekowy stymuluje syntezę własnego kolagenu przez komórki skóry, wysyłając sygnały do organizmu o regeneracji i aktywuje gojenie oraz odmłodzenie. W momencie rozpuszczania po podaniu pozostaje nowo utworzony kolagen, przedłużając działanie wypełniacza do roku.

metoda wypełniania głębokich zmarszczek

Zabieg wzmaga produkcję nowych włókien kolagenowych i aktywuje regenerację tkanek, dokładnie i równomiernie wypełnia powstałe nierówności oraz rekonstruuje skórę właściwą, przywracając utracony kontur twarzy. Doskonale sprawdzi się u osób nie tylko ze zmarszczkami, bo jego kolejnym zastosowaniem jest regeneracja skóry dłoni oraz korekcja podbródka.

Zabiegi wykorzystujące wypełniacz hybrydowego będą dostępne jako pierwsze w kraju, u nas w Derma Instytut. Efekty zabiegów z tym preparatem nie mogą być porównane z żadnym innym, dlatego bardzo się cieszę, że będziemy go stosowali u naszych pacjentów.” – powiedział Marcin Janusek, współwłaściciel kliniki Derma Instytut we Wrocławiu.

O marce

Derma Instytut to popularne miejsce na mapie Wrocławia, którego założycielem jest Marcin Janusek, znany i ceniony wśród gwiazd specjalista od medycyny estetycznej. Już od 2015 roku pacjenci korzystają z jego usług. Filozofią stworzonej w 2020 roku Kliniki jest wysoka jakość produktów, gwarancja bezpieczeństwa zabiegów, komfort dla pacjenta w trakcie ich wykonywania oraz doskonałe i długotrwałe efekty. Do sukcesów Derma Instytut i całego zespołu należy zaliczyć m.in. nagrodę Orły Medycyny za 2020 rok. To prestiżowe wyróżnienie otrzymują tylko najlepsze placówki medyczne. Nagroda przyznawana jest na podstawie ocen wystawionych przez pacjentów. Więcej na temat marki na:  https://dermainst.pl/ oraz w mediach społecznościowych:

https://www.instagram.com/derma_instytut/

https://www.facebook.com/dermainstytut

Klinika Derma Instytut

Dodaj komentarz