Microneedle Pen

Microneedle Pen to urządzenie, które służy do regeneracji skóry, niwelowania zmarszczek oraz leczenia blizn i redukowania rozstępów.

Innowacyjny kształt umożliwia dotarcie praktycznie wszędzie! Zabiegi przeprowadzone przy jego użyciu są doskonałą alternatywą dla skalpela oraz zastrzyków na bazie botoksu.

Jak działa?

Urządzenie stymuluje naturalne zdolności regeneracyjne naszego ciała. W nowoczesny sposób wykorzystuje znaną już na Starożytnym Wschodzie technikę mikronakłuwania. W ten sposób skóra jest mobilizowana do zwiększenia produkcji kolagenu oraz elastyny. Mikroigiełki urządzenia pobudzają skórę do głębokości 2,5 mm. Wszystko to sprawia, że składniki aktywne zawarte w kremach i innych kosmetykach mogą bardziej efektywnie oddziaływać na naszą cerę, ponieważ dzięki  Microneedle Pen wchłaniają się o wiele głębiej.

Jakie daje efekty?

Efekty po zastosowaniu serii zabiegów z wykorzystaniem tego urządzenia są zdumiewające. Następuje wygładzenie zmarszczek, regeneracja skóry, spłycenie blizn potrądzikowych, redukcja rozstępów, blizn oraz zmniejszenie widoczności porów.

Urządzenie jest bezprzewodowe, na ładowarkę. Do urządzenia dołączonych jest 25 wymiennych końcówek z igłami ze stali chirurgicznej. Posiada wszelkie niezbędne certyfikaty oraz 12 miesięczną gwarancję producenta. jest wygodne i bezpieczne w użuciu, a ergonomiczny kształt sprawia, że korzystanie z niego staje się dziecinnie proste!