Renergy Zone stanowi innowacyjny system do wieolosensorycznych zabiegów spa, który dostarcza wrażeń zmysłowych.

Zabiegi wykonane przy pomocy aparatu Renergy Zone działają relaksująco i pozwalają odzyskać wewnętrzny spokój po ciężkim dniu. To nowatorskie urządzenie nie tylko pozwala zapomnieć o codziennych problemach, ale też nawilża i poprawia kondycję skóry. Renery Zone łączy w sobie kapsułę SPA i fotele do zabiegów. Fotel zdaje egzamin podczas masaży, elektrostymulacji czy kąpieli w sianie.

Renergy Zone jest adresowany do firm, które oferują zabiegi odnowy biologicznej i ośrodków spa. Technolodzy, którzy opracowali urządzenie, uwzględnili fakt, iż nie każdy salon może sobie pozwolić na instalację przyłącza wodnego.

Przy produkcji Renergy Zone wykorzystano wysokiej jakości wielowarstwowe drewno Okume. Trójdzielny fotel pozwala regulować pozycję.

Renergy Zone posiada następujące funkcje:

  • kąpiel w parze wodnej, która zwiększa przepływ krwi i zmiękcza skórę. Jednocześnie usuwa toksyny, które przyśpieszają procesy starzenia.

  • aromaterapia, do urządzenia można wprowadzać olejki eteryczne, które działają uspokajająco, pobudzająco itp.

  • chromoterapia, terapia z wykorzystaniem kolorów pełni niezwykle istotną funkcję. Pozwala przywrócić wewnętrzny spokój i zapomnieć o problemach.

  • muzyka, poprawia samopoczucie i mobilizuje do działania.

Źródło zdjęć: Producent