Radiesse przeciw głębokim zmarszczkom

To coraz częściej stosowany w medycynie estetycznej wypełniacz, uważany za jeden z najbezpieczniejszych środków służących do skutecznego niwelowania zmarszczek. Czemu zawdzięcza popilarność?

Zainteresowanie tym prepearatem stale wzrasta, głównie ze względu na efekty, które utrzymują się nawet do 5 lat, w zależności od trybu życia prowadzonego przez pacjenta.

Młodsza o 10 lat

Jest najczęściej wykorzystywany w modelowaniu konturów twarzy dając natychmiastowe efekty. Dzięki tej metodzie, opracowanej przy uwzględnieniu bezpieczeństwa pacjentek, możemy cofnąć upływ czasu nawet o 10 lat!

Długotrwałe efekty

Radiesse jest wypełniaczem nowej generacji , który różni się od pozostałych wypełniaczy skórnych przede wszystkim wytrzymałością, długotrwałością, i różnorodnością zastosowań. Wyjątkowy skład oprócz natychmiastowego efektu gwarantuje długotrwały efekt po zastosowaniu. Wynika to z faktu, iż preparat składa się z maleńkich, gładkich cząsteczek hydroksyloapatytu wapnia (CaHA). Tworzą one pewien rodzaj rusztowania, na którym rozwijają się cząsteczki kolagenu, tworzone przez ludzki organizm, a to z kolei zapewnia pożądane długotrwałe efekty.

Brak ryzyka

Zaletą preparatu jest jego biokompatybilność. W ciągu 25 lat jego obecności na rynku nie odnotowano żadnych przypadków wywoływania przez niego jakichkolwiek reakcji alergicznych, ponieważ nie zawiera nie zawiera on składników pochodzenia zwierzęcego.

Zabieg Radiesse jest przeprowadzany najczęściej do celu modelowania linii żuchwy, bruzd nosowo – wargowych, zmarszczek tzw. „marionetkowych” (biegnących od nosa, koło kącików ust aż do podbródka), kurzych łapek i wielu innych. Dzięki Radiesse możliwe staje się również powiększenie o podniesienie kości policzkowych, podbródka oraz niechirurgiczna plastyka nosa.

Natalia Herzog