Dzięki zastosowaniu wysokich stężeń składników aktywnych w preparatach AA Prestige Institute skóra szybko odzyska zdrowy wygląd, stanie się jędrna i gładka.

AA Prestige Institute Koncentrat odbudowujący cytokiny + kwas hialuronowy

Koncentrat odbudowujący, oparty na opatentowanym połączeniu wyselekcjonowanych frakcji kwasu hialuronowego (H.A.F.) i cytokin. Cytokiny stymulują tempo odnowy komórek i zwiększają liczbę żywych, aktywnych komórek naskórka. Skuteczność koncentratu wzmacnia H.A.F., wiążąc się z receptorami komórkowymi skóry właściwej, które wywołują syntezę kwasu hialuronowego, co zwiększa nawilżenie skóry i stymuluje fibroblasty do produkcji kolagenu i elastyny.

Stosowanie: zawartość ampułki nałożyć na oczyszczoną skórę twarzy, można stosować również w okolicach oczu i ust. Wykonać sonoforezę (ultradźwięki) rozprowadzając preparat po skórze. Zabieg można wykonać również bez użycia ultradźwięków, wówczas zawartość ampułki rozprowadzić równomiernie na twarzy i pozostawić do wchłonięcia.
Pojemność: 10 × 3 ml

AA Prestige Institute Koncentrat łagodząco-wzmacniający na naczynka

Koncentrat na bazie naturalnej substancji roślinnej przeznaczony do cery z widocznymi teleangiektazjami, zaczerwienionej, wrażliwej, reagującej rumieniem na czynniki zewnętrzne. Zawiera bogaty w rutynę ekstrakt z perełkowca japońskiego, który zwiększa odporność ścian naczyń krwionośnych, zmniejsza ich przepuszczalność, kruchość oraz przywraca im elastyczność, działa również przeciwzapalnie i przeciwalergicznie. D-pantenol dodatkowo regeneruje skórę i przyspiesza łagodzenie stanów zapalnych.

Stosowanie: Zawartość ampułki nałożyć na oczyszczoną skórę twarzy, można stosować również w okolicach oczu i ust. Wykonać sonoforezę (ultradźwięki) rozprowadzając preparat po skórze. Zabieg można wykonać również bez użycia ultradźwięków, wówczas zawartość ampułki rozprowadzić równomiernie na twarzy i pozostawić do wchłonięcia.
Pojemność: 10 × 3 ml

AA Prestige Institute Koncentrat stymulujący z kolagenem i elastyną

Synergiczne działanie naturalnych składników jest odpowiedzią na potrzeby skóry dojrzałej, tracącej elastyczność. Koncentrat ma właściwości stymulujące i regenerujące dzięki dużej zawartości kolagenu i elastyny. Składniki te należą do najważniejszych skleroprotein ludzkiego organizmu. Ich fizyczno-mechaniczne właściwości uzupełniają cechy naturalnego kolagenu. Koncentrat intensywnie nawilża i zwiększa napięcie skóry. Wyraźnie poprawia jej elastyczność i gładkość.

Stosowanie: Zawartość ampułki nałożyć na oczyszczoną skórę twarzy, można stosować również w okolicach oczu i ust. Wykonać ultradźwięki rozprowadzając preparat po skórze. Zabieg można wykonać również bez użycia ultradźwięków, wówczas zawartość ampułki rozprowadzić równomiernie na twarzy i pozostawić do wchłonięcia.
Pojemność: 10 × 3 ml