Hialurox to prawdziwie rewolucyjny system zabiegowy umożliwiający odmładzanie skóry twarzy i kształtowanie sylwetki ciała w sposób całkowicie nieinwazyjny .

Terapia laserowa anti-aging:

Połączenie technologi zimnego lasera z nanożelem hialuronowym przeciwdziała starzeniu się skóry,
skutecznie odmładzając i rewitalizując jej tkanki.
Dodatkową zaletą systemu Hialurox jest wygładzanie i wypełnianie zmarszczek, dzięki czemu skóra staje się gładsza i pełna blasku. Efekty wygładzania i ujędrniania skóry widoczny jest już od pierwszego zabiegu.

Zabiegi na Ciało:

System Hialurox Body Treatment skutecznie redukuje celulit i ujędrnia skórę, jednocześnie kształtując smukłą i zgrabną sylwetkę. Efekty w postaci szczuplejszej talii, łydek, pośladków, brzucha i jędrniejszej skóry są widoczne już od pierwszego dnia terapii.

TECHNOLOGIA OPRACOWANA WYKORZYSTUJE KWAS HIALURONOWY JAKO ROZWIĄZANIE ALTERNATYWNE DLA METODY INIEKCYJNEJ.

Wraz z upływem czasu skóra stopniowo traci pierwotną elastyczność i gładkość, jest w niej również coraz mniej kolagenu.Skutkiem tego procesu jest powstawanie zmarszczek.

HIALUROX

To rewolucyjna metoda opierająca się na wykorzystaniu imponujących możliwości kwasu hialuronowego w zakresie redukcji zmarszczek. Kwas ten pozwala na przywrócenie jędrności i zdrowego wyglądu skóry bez konieczności uciekania się do metod inwazyjnych. Jest to technologia sprawdzona,dająca gwarantowane rezultaty.

KWAS HIALURONOWY

kwas hialuronowy występuje naturalnie we wszystkich organizmach żywych. Pełni on bardzo istotną funkcję w przestrzeni międzykomórkowej, oddziałując wiążąco na tkanki.Najnowsze badania dowodzą, że pojawiające się z wiekiem zmiany, takie jak wiotczenie, powstawanie zmarszczek,wysychanie czy utrata jędrności, mają bezpośredni związek ze zmniejszoną zawartością kwasu hialuronowego w skórze. Dzieje się tak ponieważ jest on czynnikiem decydującym o jej elastyczności.

Zawartość kwasu hialuronowego jest najwyższa w okresie tuż ponarodzinach. Po upływie 40 lat stężenie kwasu spada o 50%, a po 60 latach w organizmie pozostaje ledwo 10% jego pierwotnej zawartości.

PROFESJONALNA RECEPTURAObecnie bardzo dużą popularnością cieszą się produkty renomowanych firm kosmetycznych pozwalające na samodzielną pielęgnację skóry przy pomocy kwasu hialuronowego. Niestety skuteczność tych preparatów ogranicza się do wierzchniej warstwy skóry, bowiem obecne w nich molekuły kwasu mają 75 mikrometrówśrednicy, przez co nie są wstanie przeniknąć przez pory skóry,których średnica wynosi 40 mikrometrów.Sekret systemu Hialurox tkwi w wykorzystaniu profesjonalnego żelu,zawierającego cząsteczki kwasu hialuronowego otoczone ochronnymi nano kapsułkami i wzbogacone witaminą C, ekstraktem z wiązu oraz dodatkiem specjalnego czynnika przeciwdziałającegojego degradacji.

Dzięki tej oryginalnej recepturze kwas hialuronowy jest w stanie wniknąć w głąb skóry, dostarczając swój nawilżający potencjał tam,gdzie jest on najbardziej potrzebny.

Regularne stosowanie żelu stymuluje syntezę kolagenu i elastyny,jak również mobilizuje organizm do produkcji nowego kwasu hialuronowego. Dodatkowo preparat wspomaga migrację komórkową, reguluje proces mnożenia i różnicowania się komórek,stymuluje rozwój naczynek krwionośnych i wpływa na prawidłowy rozkład włókien kolagenu.

ZIMNY LASER – PODSTAWA ZABIEGU

Promień zimnego lasera odbudowuje pofragmentowane molekuły kwasu hialuronowego, przywracając ich pierwotną wielkość i rozmieszczenie w warstwie podstawnej naskórka(jest to najgłębiej położona warstwa naskórka o grubości odpowiadającej 3-4 stronom książki, zlokalizowana jest wodległości 1/10 milimetra od powierzchni skóry).Zregenerowane molekuły kwasu przywierają do komórek warstwy podstawnej, przywracając je do rozmiarów typowych dla komórek skóry młodej.

Penetracja bariery naskórka przez odbudowane cząsteczki kwasu hialuronowego stymuluje produkcję nowego kwasu hialuronowego w skórze właściwej (przypomina to proces podziału komórkowego) oraz syntezę świeżego kolagenu i elastyny na drodze tzw. “selektywnej regeneracji tkanki siateczkowej”.

Nie przypomina to konwencjonalnej profilaktyki anti-aging,bowiem cała metoda ma na celu ponowne “nauczenie” tkanek skóry i organizmu, jak produkować kwas hialuronowy, elastynę i włókna kolagenowe, a zatem chodzi o reaktywację naturalnego mechanizmu ich produkcji. Możemy posłużyć się w tym miejscu metaforą: Hialurox nie proponuje skórze“szklanki wody”, ale pokazuje jej drogę do studni, z której będzie mogła czerpać wodę, kiedy ta będzie jej potrzebna.Hialurox odżywia skórę i przypomina jej, w jaki sposób może odżywiać się samodzielnie, wspomagając naturalną regenerację i przeciwdziałając oznakom starzenia się. Aby aktywować cały proces, potrzebne jest od 3 do 6 sesji zabiegowych.

MIMARI jest wyłącznym dystrybutorem na terenie Polski oryginalnego urządzenia Hialurox .