hydrolifting

Pragniesz pozbyć się mankamentów swojej urody w postaci blizn, pierwszych zmarszczek, opadającego owalu twarzy oraz rozszerzonych porów? 

Zapewne zastanawiasz się, co zrobić, gdy „wspaniałe” kosmetyki nie spełniają swojego zadania, a Ty nie zamierzasz poddawać się bolesnej operacji plastycznej,  która niesie za sobą duże ryzyko powikłań. Specjaliści zajmujący się medycyną estetyczną znaleźli doskonały sposób na rozwiązanie Twoich problemów.  Chodzi o nieinwazyjny lifting twarzy, wykonywany przy użyciu urządzenia Infini RF, który oparty jest na nowatorskiej, niedawno opatentowanej technologii wielopunktowego działania na kolejne warstwy skóry. Igłowy termolifting łączy ze sobą podgrzewanie skóry falami radiowymi z przebiegającym w tym samym momencie mikronakłuwaniem.  Okazuje się, że dzięki innowacyjnemu urządzeniu Infini RF, możliwe jest nieinwazyjne oraz skuteczne odmładzanie skóry. Jest to z całą pewnością dobra wiadomość dla osób, które nigdy nie zdecydowały się,  ani nie planują poddać się tradycyjnemu liftingowi, który najczęściej pociąga za sobą efekty uboczne.

Mechanizm działania zabiegu

Zabieg  Infini RF działa na różnych warstwach skóry. Do zabiegu wykorzystujemy specjalną głowicę (zawierającej złote igły), zadaniem której  jest nakłuwanie skóry przy jednoczesnej emisji fal radiowych. W wyniku tych działań dochodzi do przestrzennego przegrzania skóry (3D), którego efektem jest remodeling kolagenu. Dzieje się tak, ponieważ energia pola RF bez problemów dociera do głębokich warstw skóry właściwej, powodując jej ujędrnienie, zagęszczenie oraz pogrubienie.

Infini RF to nie pierwszy aparat, w którym zastosowano technologię pola RF. W urządzeniu tym jednak w unikatowy sposób połączono układ  mikroigieł izolowanych sylikonem, dokładną regulację głębokości wnikania oraz oddzielną regulację mocy prądu.  Żadne inne urządzenie z polem RF nie dysponuje tak szerokim zakresem parametrów zabiegowych, a co za tym idzie tak dużym spektrum efektów klinicznych.

Pomimo zastosowania wysokich parametrów energetycznych Infini RF w mniejszym stopniu uszkadza nasz naskórek niż inne urządzenia zapewniające podobny efekt. Zawdzięczamy to w głównej mierze specyficznej budowie igły (cienka i ostra), oraz pokryciu jej warstwą złota i silikonu. Poszczególne igły wnikają w skórę kolejno rząd za rzędem, dzięki czemu delikatny naskórek chroniony jest przed poparzeniem, a odczuwanie bólu jest znacznie mniejsze. Nie musimy obawiać się wystąpienia przebarwień pozapalnych.

Standardowo zaleca się przeprowadzenie od dwóch do pięciu zabiegów  termoliftingu RF. Zazwyczaj jeden zabieg na twarzy z trzema przejściami trwa około 25 do 30 minut. Chwilę przed wykonaniem zabiegu znieczula się twarz przy użyciu kremu znieczulającego. Przez pewien czas po jego wykonaniu dochodzi do krótkotrwałego i punktowego krwawienia. Ponadto skóra przez kilkanaście minut jest zaczerwieniona oraz delikatnie obrzęknięta. Jednak na drugi dzień po wizycie u specjalisty możliwy jest powrót do normalnej aktywności.

Efekty po zabiegu przy użyciu Infini RF:

  • Poprawa owalu twarzy.
  • Ujędrnienie i odmłodzenie skóry, dekoltu, szyi, dłoni.
  • Likwidacja zmarszczek, blizn, rozstępów.
  • Zmniejszenie nadpotliwości.

Na zdjęciach dodanych do artykułu możecie zobaczyć efekty przeprowadzonego liftingu przy użyciu aparatu Infini RF. Gołym okiem możemy zauważyć, że wygładzenie skóry, jej ujędrnienie oraz spłycenie zmarszczek jest możliwe bez użycia skalpela. Ponadto przeprowadzenie termoliftingu RF nie występuje ryzyko wystąpienia przebarwień, a zabieg można przeprowadzić również na skórze opalonej, o różnym fototypie.

Więcej informacji na temat termoliftingu wykonywanego przy użyciu Infini RF znajdziesz na stronie Kliniki Ziemlewski.