Wiele kobiet skarży się na uporczywy cellulit, blizny, nadmiar tkanki tłuszczowej i starzenie się skóry.  Czy istnieje skuteczny sposób na pozbycie się tych wszystkich problemów?

Problemy skórne mogą mieć różne podłoże. Wiele kobiet narzeka na cellulit, którego nie można usunąć za pomocą domowych metod. Niektóre z nich równolegle walczą z tkanką tłuszczową. Niestety, diety i ciężkie ćwiczenia nie zawsze przynoszą pożądane rezultaty. Z wiekiem skóra wiotczeje, czasem pojawiają się blizny i bruzdy. Czasem systematyczna pielęgnacja i masaże okazują się nieskuteczne.

Icoone

Zabieg Icoone może okazać się remedium na większość problemów dermatologicznych. Od wieków masażowi przypisuje się właściwości pielęgnacyjne i lecznicze. Nowa technologia może zwiększyć jego skuteczność.

Jak wygląda zabieg?

Icoone to zabieg, który oddziałuje na tkankę łączną. Sprowadza się on do masażu, który wykonują zmechanizowane głowice wyposażone w specjalne rolki (technologia „Roboderm”). Te oryginalne rolki posiadają sporą ilość mikrootworów, które odpowiadają za multimikrostymulację. To rozwiązanie sprawia, iż masaż jest precyzyjny, wielowymiarowy i działa dogłębnie. Jednocześnie zostało wyeliminowane ryzyko uszkodzeń.

Co masować?

Ta metoda zwalcza defekty skóry, jednocześnie wykazuje właściwości lecznicze. Przynosi świetne rezultaty u osób, które skarżą się na sztywne mięśnie i obrzęk limfatyczny. Icoone pozwala na dobranie takiego programu leczniczego, który w pełni zaspokoi potrzeby pacjenta. Zabiegowi można poddać zarówno skórę twarzy, jak i ciała. Płytko unaczyniona skóra nie stanowi przeciwwskazania do wykonania masażu.

Zabieg może trwać od kilkunastu minut do godziny. Wszystko zależy od tego, które partie ciała będą poddawane masażowi. Zabieg Icoone przynosi natychmiastowe rezultaty, aczkolwiek zaleca się wykonanie co najmniej 10 sesji w odstępach 2-3-dniowych.

Aleksandra Wiktor