radiofrekwencja RF Curis

Każda kobieta pragnie cieszyć się młodym wyglądem przez wiele lat. Dawniej spowalnialiśmy procesy starzenia za pomocą kremów i maseczek. Obecnie używamy prądów i fal radiowych.

Starzenie się to naturalny proces, którego nikt nie uniknie, jednak można złagodzić, a nawet opóźnić jego objawy. Panie z powodzeniem stosują popularne kremy przeiwzmarszczkowe, peelingi zarówno te domowe jak i medyczne. Coraz bardziej powszechne stało się też poddawanie różnym zabiegom medycyny estetycznej. Dawniej kojarzyło się to z nienaturalnie wyglądającym botoksem. Teraz wachlarz jest o wiele bardziej szeroki i każdy może znaleźć coś dla siebie.

Curis Radiplasty

Innowacyjne metody to nie tylko laser i najnowsze preparaty, ale też fale radiowe. Panie, które chcą poprawić wygląd swojej skóry mogą poddać się zabiegowi radiofrekwencji urządzeniem Curis Radioplasty, dzięki któremu skóra odmłodnieje, stanie się bardziej promienna i zdrowa. Ponadto, urządzenie można być z powodzeniem stosowane w przypadku innych problemów skórnych.

Na czym polega zabieg?

Zabieg polega na stymulacji skóry prądami o częstotliwości fal radiowych. Częstotliwość jest niska, toteż metoda jest w pełni bezpieczna. Prądy podgrzewają głębsze warstwy skóry, w których znajduje się kolagen. Dzięki temu włókna kolagenowa skracają się i zagęszczają. Efektem jest młodo wyglądająca, jędrna skóra.

Curis Radioplasty – w czym pomoże?

Metoda może być wykorzystywana zarówno w przypadku skóry twarzy, szyi i dekoltu jak i na całe ciało. Dodatkowo, dzięki zabiegowi można pozbyć się nieestetycznych rozstępów i blizn. Stymulacja nie jest bolesna, jednak po zabiegu można zauważyć na skórze delikatne zarumienienie i jej rozgrzanie. Co z czasem mija. Pierwszy efekt można zauważyć już od razu, skóra jest bardziej napięta, jednak w pełni młodą skórę podziwiać można od 2 do 3 miesięcy po zabiegu. Aby efekty były jeszcze lepsze, należy poddać się kilki seriom.

Przeciwwskazania

Ze względu na to, że w zabiegu wykorzystuje się prądy, istnieją pewne przeciwwskazania. Metodzie nie mogą poddać się osoby cierpiące na nowotwory, kobiety w ciąży i karmiące, wszelkie stany zapalne i uszkodzenia skórne. Ponadto, zabieg nie może być wykonywany w przypadku chorób skórnych, jak np. bielactwo.

Aleksandra Wiktor